Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1285N Sobiewola – Goryń – Krzywka (gr. woj.) w km 1+836 – 2+436”

Zamawiający Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie (Iława, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi powiatowej nr 1285N Sobiewola – Goryń – Krzywka (gr. woj.) w km 1+836 –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510854569

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 33A

1.4.2.)Miejscowość

Iława

1.4.3.)Kod pocztowy

14-200

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.7.)Numer telefonu

89 648 54 68

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd@powiat-ilawski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

powiat-ilawski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4832b2e-87d4-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00190247

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-09-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00019531/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1285N Sobiewola – Goryń – Krzywka (gr. woj.) w km 1+836 – 2+436”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia dla odcinka „Przebudowa drogi powiatowej nr 1285N Sobiewola – Goryń – Krzywka (gr. woj.) w km 1+836 – 2+436” na dł. 600,00 mb obejmuje:
a) opracowanie i zatwierdzenie projektu organizacji ruchu na czas prowadzenia robót przez Starostę iławskiego w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Iławie, ustawienie na okres inwestycji stosownego oznakowania na czas prowadzenia robót;
b) zawiadomienie gestorów sieci o zamiarze rozpoczęcia prac podając przy zgłoszeniu nr uzgodnienia oraz przestrzeganie przez wykonawcę/podwykonawcę warunków uzgodnienia. Po zakończeniu prac zgłosić do odbioru
c) roboty przygotowawcze, pomiarowe, rozbiórkowe;
d) roboty ziemne;
e) odwodnienie pasa drogowego (przebudowa nie zmienia układu spływu wód deszczowych, odprowadzenie powierzchniowo do istniejącego systemu odwodnienia w postaci istniejących rowów drogowych, które należy oczyścić, odbudować, wyciąć krzaki i krzewy)
f) wykonanie poszerzenia jezdni;
g) przebudowa zjazdów publicznych i indywidualnych
h) remont przepustów pod zjazdami,
i) wbudowanie podbudowy oraz w-wy odsączającej;
j) ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego, kostki betonowej;
k) roboty wykończeniowe;
l) obustronna ścinka poboczy wraz z formowaniem poboczy z kruszywa
m) stałe oznakowanie i elementy bezpieczeństwa ruchu:
 oznakowanie stałej organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem
n) stałą obsługę geodezyjną oraz wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego
(3 egz.).
o) zamieszczenie na początku i na końcu realizowanego zadania tablic informacyjnych (treść uzgodnić z Zamawiającym)

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-05-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-09-17

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DROGOMEX SP Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5840201424

4.3.3.)Ulica

STEFANA BRYŁY 4

4.3.4.)Miejscowość

PRUSZKÓW

4.3.5.)Kod pocztowy

05-800

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

349766,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00076845/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-08-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

konieczność remontu przepustu pod drogą

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana umowy nr 9/2021 z dnia 27.05.2021 r. została podyktowana koniecznością remontu przepustu pod drogą z uwagi na jego bardzo zły stan techniczny. Brak wymiany spowodowałby w przyszłości zapadnięcie się konstrukcji jezdni. Konieczność wykonania przepustu pod zjazdem ma na celu zachowanie ciągłości rowu przydrożnego i prawidłowe odprowadzenie wody opadowej z korony drogi.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

355866,27 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 178 397 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 815 804 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 178 397 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iława.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.