Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
SANIMAX – Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska· Wzrszawa
Wartość umowy
225 675 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2021
Okres realizacji
od 1 września 2021 do 30 czerwca 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 183 600 zł – 225 675 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 23% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Różanie w roku szkolnym 2021/2022

Zamawiający Gmina Różan (Różan, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy SANIMAX – Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska. Wartość umowy: 225 675 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina RóżanRóżan, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 13 września 2021
Wartość umowy
225 675 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lipca 2021

    Termin ofert: 3 sierpnia 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 września 2021

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SANIMAX – Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska (Wzrszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 225 675,00 zł (umowę zawarto 30 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 183 600,00 zł do 225 675,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2021 r. do 30 czerwca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RÓŻAN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Obrońców Różana 4

1.5.2.)Miejscowość

Różan

1.5.3.)Kod pocztowy

06-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugrozan@post.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rozan.bipgminy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Różanie w roku szkolnym 2021/2022

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa5f6480-edf8-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00178486

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002430/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00126666/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIOŚ271.7.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz i odwóz dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Różanie w roku szkolnym 2021/2022

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

183600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

225675,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225675,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SANIMAX – Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141947109

7.3.3)Ulica

Sokołowska 9/286

7.3.4)Miejscowość

Wzrszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-142

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225675,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Różan prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Różan.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 225 675 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SANIMAX – Transport s.c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska (Wzrszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.