Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: SOLID SECURITY SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. POSTĘPU 17 02-676 WARSZAWA SOLID SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. TYNIECKA 18 30-323 KRAKÓW

Wartość umowy
263 401 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2021
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 263 401 zł – 374 400 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie pracowników skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA SĄDU REJONOWEGO W GOLENIOWIE

Zamawiający Sąd Rejonowy w Goleniowie (Goleniów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA SĄDU REJONOWEGO W GOLENIOWIE”, wybierając ofertę wykonawcy GUSTAW GEMINI SP. Z O.O. - LIDER KONSORCJUM. Wartość umowy: 263 401 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
263 401 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: GUSTAW GEMINI SP. Z O.O. - LIDER KONSORCJUM (SZCZECIN), wspólnie z: SOLID SECURITY SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. POSTĘPU 17 02-676 WARSZAWA SOLID SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. TYNIECKA 18 30-323 KRAKÓW.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 263 400,72 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 263 400,72 zł do 374 400,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SĄD REJONOWY W GOLENIOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000324547

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Konstytucji 3 Maja 45

1.5.2.)Miejscowość

Goleniów

1.5.3.)Kod pocztowy

72-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

tomasz.jarzabek@goleniow.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://goleniow.sr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.ms.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA OCHRONY OSÓB, OBIEKTÓW I MIENIA
SĄDU REJONOWEGO W GOLENIOWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7ab6c1c3-f43a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00173340

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00016484/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa ochrony osób, budynków i mienia Sądu Rejonowego w Goleniowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00135719/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/1/TP/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

253584 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej obiektów, osób i mienia sądu oraz sprawowanie ochrony poprzez system stałego monitorowania alarmowej instalacji włamaniowej, napadowej i pożarowej w budynkach Sądu Rejonowego w Goleniowie:
• przy ul. Konstytucji 3Maja 45 w Goleniowie
• przy ul. Kilińskiego 8 w Goleniowie
poprzez:
a) bezpośrednią ochronę fizyczną obiektów, osób i mienia Sądu świadczoną przez pracowników ochrony w dniach urzędowania Sądu Rejonowego w Goleniowie,
b) system stałego całodobowego monitorowania alarmowej instalacji włamaniowej, napadowej
i pożarowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

263400,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

374400 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

263400,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
GUSTAW GEMINI SP. Z O.O. - LIDER KONSORCJUM

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SOLID SECURITY SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. POSTĘPU 17 02-676 WARSZAWA SOLID SP. Z O.O. - PARTNER KONSORCJUM UL. TYNIECKA 18 30-323 KRAKÓW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512807968

7.3.3)Ulica

UL. ŁYSKOWSKIEGO 18

7.3.4)Miejscowość

SZCZECIN

7.3.5)Kod pocztowy

71-641

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

263400,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 495 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 203 931 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 495 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Goleniowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goleniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 263 401 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GUSTAW GEMINI SP. Z O.O. - LIDER KONSORCJUM (SZCZECIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.