Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
73 975 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa akcesoriów ochronnych sanitarnych
    Wartość umowy
    71 704 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa akcesoriów ochronnych gospodarczych
    Wartość umowy
    2271 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa akcesoriów ochronnych

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Foluszu (Folusz, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa akcesoriów ochronnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 73 975 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w FoluszuFolusz, Podkarpackieopublikowano 2 września 2021
Łączna wartość umów
73 975 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: EM POLAND Sp z o.o. (część 1); Symed S.C. W. Kocój, M. Ditrejnowska (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 73 975,22 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W FOLUSZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370197504

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

56

1.5.2.)Miejscowość

Folusz

1.5.3.)Kod pocztowy

38-222

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134413076

1.5.8.)Numer faksu

134413076

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@folusz.dps.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.folusz.dps.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/0535280e-7e37-4de3-80c1-4414a5c49d08

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa akcesoriów ochronnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eda8de9e-dfaf-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00167277

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00019568/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa akcesoriów ochronnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00107866/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AG.ZP.261.234.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

250000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

139990,24 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa akcesoriów ochronnych sanitarnych

4.5.3.)Główny kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18114000-1 - Kombinezony

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.5.)Wartość części

137187,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa akcesoriów ochronnych gospodarczych

4.5.3.)Główny kod CPV

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.5.)Wartość części

2803,25 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71704,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88838,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71704,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EM POLAND Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8222369589

7.3.3)Ulica

Al. Piłsudskiego 63

7.3.4)Miejscowość

Sulejówek

7.3.5)Kod pocztowy

05-070

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71704,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2270,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2270,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2270,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Symed S.C. W. Kocój, M. Ditrejnowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Marta Ditrejnowska; Wojciech Kocój

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170360384

7.3.3)Ulica

Kosynierów 7

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-242

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2270,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Folusz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 73 975 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18143000-3 (Akcesoria ochronne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EM POLAND Sp z o.o. (Sulejówek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.