Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
176 099 zł
Umowa zawarta
21 maja 2021
Okres realizacji
75 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 176 099 zł – 214 949 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonanie otworu studziennego na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego PGL LP Nadleśnictwa Kościan w miejscowości Racot”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan (Kurza Góra, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie otworu studziennego na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego PGL LP Nadleśnictwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Wiercenia Studni Głębinowych Sp. zo.o. Wartość umowy: 176 099 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
176 099 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiercenia Studni Głębinowych Sp. zo.o (Gniezno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 176 099,10 zł (umowę zawarto 21 maja 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 176 099,10 zł do 214 948,65 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 75 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 410008122

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gostyńska 89

1.5.2.)Miejscowość

Kurza Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

64-000

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

65 512 02 33

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

koscian@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://koscian.poznan.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.koscian.poznan.lasy.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Wykonanie otworu studziennego na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego PGL LP Nadleśnictwa Kościan w miejscowości Racot”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9918711-8a99-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00166989

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00021180/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.6.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

176099,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie otworu studziennego wraz z uzbrojeniem w pompę głębinową i obudowę ujmującego wody podziemne z utworów czwartorzędowych - plejstoceńskich, na terenie działki nr 7173/3 w miejscowości Racot na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Nadleśnictwa Kościan.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w pkt 4.1 SWZ oraz warunkach Projektu Umowy - załącznik nr 9 do SWZ, w Projekcie Robót Geologicznych – załącznik nr 10 do SWZ, w Przedmiarach robót – załącznik nr 11 do SWZ, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) – załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe

71610000-7 - Usługi badania i analizy czystości i składu

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

176099,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

214948,65 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

176099,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wiercenia Studni Głębinowych Sp. zo.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7010925944

7.3.3)Ulica

ul. `Pocztowa 9

7.3.4)Miejscowość

Gniezno

7.3.5)Kod pocztowy

62-200

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-05-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

176099,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kościan prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kurza Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 176 099 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45255110-3 (Roboty budowlane w zakresie studni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wiercenia Studni Głębinowych Sp. zo.o (Gniezno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.