Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
195 570 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2021
Okres realizacji
od 20 września 2021 do 25 września 2021
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 172 200 zł – 206 495 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 14% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Standard hotelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja seminariów dofinansowanych ze środków UE

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja seminariów dofinansowanych ze środków UE”, wybierając ofertę wykonawcy GMSYNERGY Sp. z o.o. Sp. J. Wartość umowy: 195 570 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 20 sierpnia 2021
Wartość umowy
195 570 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GMSYNERGY Sp. z o.o. Sp. J. (Rzgów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 195 570,00 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 172 200,00 zł do 206 495,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 września 2021 r. do 25 września 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430689052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gabriela Narutowicza 73

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-019

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

478114606

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja seminariów dofinansowanych ze środków UE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-df561735-a72d-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00155200

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00001660/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Organizacja seminariów dofinansowanych ze środków UE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Bezpieczna Europa – razem przeciwko przestępczości na zewnętrznej granicy UE” Program Herkules III

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00041884/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

09/1.3.1/21/SZP/U

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

168165,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja seminariów w ramach realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych.
2. Szczegółowy zakres usług określony jest w załączniku nr 1.1 oraz we wzorze umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
3. Zgodnie z powyższym, przedmiotem zamówienia jest: zakup usługi hotelarskiej, restauracyjnej i transportowej obejmującej zakwaterowanie, wynajem sali konferencyjnej, wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe), usługę transportową, zakup materiałów szkoleniowych dla 40 uczestników seminarium szkoleniowego oraz zakup usługi tłumaczeniowej (tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne) w ramach realizacji projektu „Bezpieczna Europa - razem przeciwko przestępczości na zewnętrznej granicy UE” dofinansowanego z Programu Herkules III na terenie powiatu augustowskiego lub białostockiego lub suwalskiego lub miasta Białystok lub miasta Suwałki, w dniach od 20 do 25 września 2021 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206495,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

195570,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GMSYNERGY Sp. z o.o. Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7282791854

7.3.3)Ulica

Tuszyńska 67

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

195570,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-20 do 2021-09-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79951000-5Usługi w zakresie organizowania sem…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 195 570 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79951000-5 (Usługi w zakresie organizowania seminariów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GMSYNERGY Sp. z o.o. Sp. J. (Rzgów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.