Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
152 769 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2021
Okres realizacji
do 29 grudnia 2021
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 152 769 zł – 293 074 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin uruchomienia kredytu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 2 400 000 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań przez Gminę Tyszowce

Zamawiający Gmina Tyszowce (Tyszowce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie długoterminowego kredytu w wysokości 2 400 000 zł na sfinansowanie planowanego…”, wybierając ofertę wykonawcy Bank Spółdzielczy w Lubyczy Królewskiej. Wartość umowy: 152 769 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina TyszowceTyszowce, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 18 sierpnia 2021
Wartość umowy
152 769 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bank Spółdzielczy w Lubyczy Królewskiej (Lubycza Królewska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 152 769,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 152 769,00 zł do 293 073,70 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail