Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
387 450 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2021
Okres realizacji
80 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 387 450 zł – 699 982 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane dotyczące remontu pokrycia dachowego trzech chałup i jednej stodoły w Muzeum Nadwiślańskim Park Etnograficzny w Wygiełzowie

Zamawiający Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie (Wygiełzów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane dotyczące remontu pokrycia dachowego trzech chałup i jednej stodoły w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przemysław Woźniak Usługi Ogólno – Budowlane. Wartość umowy: 387 450 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
387 450 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2021

    Termin ofert: 9 lipca 2021 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 sierpnia 2021

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przemysław Woźniak Usługi Ogólno – Budowlane (Niedźwiada), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 387 450,00 zł (umowę zawarto 28 lipca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 387 450,00 zł do 699 982,36 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 80 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum-Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120385719

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Podzamcze 1

1.5.2.)Miejscowość

Wygiełzów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-551

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marek.s.golonka@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://mnpe.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://mnpe.pl/zamowienia-publiczne/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa Instytucja Kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane dotyczące remontu pokrycia dachowego trzech chałup i jednej stodoły w Muzeum Nadwiślańskim Park Etnograficzny w Wygiełzowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-28b493f9-d45a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00140378

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00090180/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 roboty budowlane dotyczące remontu pokrycia dachowego trzech chałup i jednej stodoły w Muzeum Nadwiślańskim Park Etnograficzny w Wygiełozwie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00093684/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/I/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

359000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące remontu pokrycia dachowego trzech chałup i jednej stodoły na terenie Muzeum Nadwiślańskim Park Etnograficzny w Wygiełzowie.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu pokrycia dachowego krytego słomą żytnią wraz z wymianą instalacji odgromowej trzech chałup (Chałupa sołtysia z Przegini Duchownej, Chałupa z Rozkochowa, Chałupa z Przeciszowa i Stodoła z Przeciszowa).Szczegółowy zakres zamówienia określają dokumenty stanowiące Opis przedmiotu zamówienia - zał. nr 1 do swz

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

92520000-2 - Usługi świadczone przez muzea i w zakresie ochrony obiektów i budynków zabytkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

387450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

699982,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

387450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przemysław Woźniak Usługi Ogólno – Budowlane

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

714-195-21-43

7.3.3)Ulica

Brzeźnica Leśna 39A

7.3.4)Miejscowość

Niedźwiada

7.3.5)Kod pocztowy

21-104

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

387450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

80 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Małopolski Zachodniej w Wygiełzowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wygiełzów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 387 450 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przemysław Woźniak Usługi Ogólno – Budowlane (Niedźwiada). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.