Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DOSTAWA MATERIAŁÓW BRANŻY BUDOWLANEJ, ELEKTRYCZNEJ, SANITARNEJ, NARZĘDZI, PANELI ORAZ WYKŁADZIN, GAZÓW TECHNICZNYCH I KLIMATYZATORÓW.

Zamawiający 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA MATERIAŁÓW BRANŻY BUDOWLANEJ, ELEKTRYCZNEJ, SANITARNEJ, NARZĘDZI, PANELI ORAZ…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 13 Wojskowy Oddział GospodarczyGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 30 czerwca 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 340907277

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Czwartaków 3

1.4.2.)Miejscowość

Grudziądz

1.4.3.)Kod pocztowy

86-300

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

261 48 32 90

1.4.8.)Numer faksu

261 48 32 22

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

13wog.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.13wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd19a4a8-704b-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00100218

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-06-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00008288/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

DOSTAWA MATERIAŁÓW BRANŻY BUDOWLANEJ, ELEKTRYCZNEJ, SANITARNEJ, NARZĘDZI, PANELI ORAZ WYKŁADZIN, GAZÓW TECHNICZNYCH I KLIMATYZATORÓW.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa jednorazowa wykładzin, paneli oraz listew w liczbie asortymentu 7 pozycji, do magazynu Zamawiającego znajdującego się w miejscowości Chełmno.
Wykonawca powinien zaoferować i dostarczyć przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru, koloru lub innego parametru lub właściwości - leży to w gestii Wykonawcy.
Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ w odniesieniu do przedmiotu zamówienia: pozycja asortymentowa nr 2 „listwa przypodłogowa Salag NG o wysokości nie mniejszej niż
56 mm i nie wyższej niż 85 mm oraz długości 2000-2500 mm w odpowiednim kolorze do wykładziny
z pozycji 1 (jasny brąz, dąb)” - według formularza ofertowego; zakres równoważności:
wysokość 56-85 mm i odpowiednia kolorystyka (dostosowana) do wykładziny z pozycji asortymentowej nr 1.

3.9.)Główny kod CPV

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

44192000-2 - Inne różne materiały budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowe SEA Paweł Bronikowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7740000957

4.3.3.)Ulica

Norbertańska 3

4.3.4.)Miejscowość

Płock

4.3.5.)Kod pocztowy

09-402

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

8296,35 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00052142/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-05-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8296,35 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grudziądz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44112200-0 (Wykładziny podłogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.