Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 345 948,25 zł brutto i nie jest możliwe jej zwiększenie do kwoty 735 021,76 zł brutto

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont toalet w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie

Zamawiający Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Remont toalet w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 345 948,25 zł brutto i nie jest możliwe jej zwiększenie do kwoty 735 021,76 zł brutto. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000800918

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Górczewska 201

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-459

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 664 06 99

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp82@edu.um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp82.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/dbfobemowo.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont toalet w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c03771a5-c1f1-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00084777

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-06-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00039129/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 remont toalet

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00069135/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

281258,74 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont 8 toalet na 3 kondygnacjach budynku szkoły.
W zakresie prac znajdują się m.in. prace rozbiórkowe i demontażowe, prace konstrukcyjne, prace tynkarskie i glazurnicze, montaż ścianek, drzwi i przegród toalet i pisuarów, wentylacje, piony kanalizacyjne, instalacja wodociągowa, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje elektryczne i oświetleniowe, obudowy grzejników, montaż drzwi z okuciami i futrynami, parapety, lustra, dozowniki na mydło, podajniki na ręczniki i papier toaletowy, wieszaki

4.5.3.)Główny kod CPV

45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45410000-4 - Tynkowanie

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, tj. 345 948,25 zł brutto i nie jest możliwe jej zwiększenie do kwoty 735 021,76 zł brutto.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

735021,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

735021,76 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45442100-8Roboty malarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →