Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 164 zł
Umowa zawarta
7 czerwca 2021
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 179 599 zł – 248 554 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 29% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi gminnej w Rudzie Wieczyńskiej w kierunku Łęgu

Zamawiający Gmina Gizałki (Gizałki, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi gminnej w Rudzie Wieczyńskiej w kierunku Łęgu”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe, Lewandowski Tomasz. Wartość umowy: 232 164 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina GizałkiGizałki, Wielkopolskie (powiat Pleszewski →)opublikowano 14 czerwca 2021
Wartość umowy
232 164 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe, Lewandowski Tomasz (Pleszew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 163,64 zł (umowę zawarto 7 czerwca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 179 598,61 zł do 248 554,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gizałki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855110

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kaliska 28

1.5.2.)Miejscowość

Gizałki

1.5.3.)Kod pocztowy

63-308

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627411517

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gizalki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gizalki.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa drogi gminnej w Rudzie Wieczyńskiej w kierunku Łęgu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b58e65ef-a29f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00081931

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-06-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002261/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Budowa drogi gminnej w Rudzie Wieczyńskiej w kierunku Łęgu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00037879/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.1.2.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

201745,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie pn. Budowa drogi gminnej w Rudzie Wieczyńskiej w kierunku Łęgu obejmuje wykonanie drogi o długości 345 m i szerokości jezdni 6,00 m z kruszywa łamanego granitowego. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie wykopów i nasypów,
b) wykonanie konstrukcji jezdni,
c) wykonanie poboczy i zjazdów,
d) wykonanie rowu przydrożnego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

179598,61 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

248554,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

232163,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe, Lewandowski Tomasz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6171979502

7.3.3)Ulica

Kowalew, ul. Pokoju 3

7.3.4)Miejscowość

Pleszew

7.3.5)Kod pocztowy

63-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-06-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

232163,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gizałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gizałki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 232 164 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe, Lewandowski Tomasz (Pleszew). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.