Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 20.
Zamawiający Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) prowadził postępowanie „Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji…”. Termin składania ofert minął 17 czerwca 2021, 09:00. Wadium: 2000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
- Wadium
- 2000 zł
- Termin składania ofert
- 17 czerwca 2021, 09:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=788, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- OgłoszenieBieżące
28 maja 2021
Termin ofert: 17 czerwca 2021 09:00 - Wynik postępowania
08 lipca 2021
2 ofertyOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
29 września 2022
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.
- 2
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 20.
- 3
RyzykoWadium: 2 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Oddział zamawiającego | Tomaszowskie TBS Spółka z o.o. |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 590708822 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | Majowa 15 |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Tomaszów Mazowiecki |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 97-200 |
| 1.5.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.5.7.) | Numer telefonu | 44/7246420 |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | ttbsprzetargi@ttbs.com.pl |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ttbs.com.pl |
| 1.6.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.7.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Budownictwo i obiekty komunalne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 20. |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a43153e4-bf7f-11eb-911f-9ad5f74c2a25 |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00067609 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2021-05-28 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2021/BZP 00043222/01/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.3.1 Dokumentacja projektowa przebudowy kamienicy przy ul. Barlickiego 20 |
| 2.11.) | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy | Nie |
| 2.14.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 2.16.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://miniportal.uzp.gov.pl/, https://epuap.gov.pl |
| 3.2.) | Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia | Nie |
| 3.4.) | Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej | Tak |
| 3.5.) | Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej | 1. W niniejszym postępowaniu komunikacja, w tym składanie ofert, wymiana informacji, zawiadomienia, wnioski) oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. |
| 3.6.) | Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej | Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu zostały opisane w Instrukcji użytkowania systemu miniPortal oraz Regulaminie ePUAP |
| 3.8.) | Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne | Nie |
| 3.12.) | Oferta - katalog elektroniczny | Nie dotyczy |
| 3.14.) | Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu | polski |
| 3.15.) | RODO (obowiązek informacyjny) | Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że w przypadku gdy Wykonawcą będzie osoba fizyczna: |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia | |
| 4.1.1.) | Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe | Nie |
| 4.1.2.) | Numer referencyjny | 3/2021 |
| 4.1.3.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 4.1.4.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.1.8.) | Możliwe jest składanie ofert częściowych | Nie |
| 4.1.13.) | Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia | Nie |
| 4.2. | Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia | |
| 4.2.2.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1) | Przedmiotem zamówienia jest | Wykonanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 20. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej zgodnie z obowiązującymi przepisami (w tym Prawo budowlane - Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 lipca 2020 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy - Prawo budowlane Dz.U. 2020 poz. 1333 oraz Rozporządzenie Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego Dz.U. 2020 poz. 1609) wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, pozwoleniami, w tym pozwoleniem na budowę dla przebudowy i modernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Barlickiego 20 w Tomaszowie Mazowieckim, powiat tomaszowski, woj. łódzkie. Budynek wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków, co za tym idzie należy zakres prac uzgodnić z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. 3) W zakres opracowania dokumentacji projektowej wchodzi: a. mapa do celów projektowych, b. inwentaryzacja budynku wraz z wykazem uszkodzeń i usterek, c. koncepcja układu mieszkań – 2 egzemplarze, d. projekt budowlany (projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny, opinie, uzgodnienia, pozwolenia i inne niezbędne dokumenty) - 4 egz. dla każdej branży, e. projekt wykonawczy - 4 egz. dla każdej branży, f. przedmiar i kosztorys inwestorski - 2 egz. dla każdej branży, g. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – 2 egz, h. inne opracowania niezbędne do wykonania ww. zakresu prac. 4) Zamawiający posiada ekspertyzę techniczną budynku (wykonana w 2017 roku), która zostanie udostępniona podmiotowi, któremu zostanie powierzone zadanie. Należy sprawdzić jej aktualność i traktować ją jako element pomocniczy. 5) Wykonawca przekaże Zamawiającemu całą ww. dokumentację techniczną oraz kosztorysy również w wersji elektronicznej na płycie CD/DVD w plikach PDF oraz w wersji edytowalnej (.doc, .ath, .dwg). 6) Opracowana dokumentacja stanowić będzie opis przedmiotu zamówienia, dlatego też należy ją sporządzić zgodnie z art. 99 - 103 Ustawy z 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019r. poz. 2019 ze zmianami) oraz niektórych innych ustaw. 7) W przypadku wystąpienia wad ukrytych w dokumentacji, których nie ujawniono w czasie jej odbioru, Wykonawca zobowiązany będzie nieodpłatnie do naniesienia poprawek i uzupełnień w terminie 7 dni od daty zawiadomienia. 8) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania własnym kosztem i staraniem wszelkich niezbędnych dla prawidłowej realizacji zamówienia - materiałów i uzgodnień do wykonania poszczególnych projektów z jednostkami zewnętrznymi oraz materiałów wyjściowych. 9) Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumentację objętą przedmiotem umowy w stanie kompletnym, wykonanym zgodnie z umową oraz innymi powszechnie obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, a także zasadami współczesnej wiedzy technicznej i normami, z punktu widzenia celu, jakiemu ta dokumentacja ma służyć. 10) Dokumentacja projektowo-kosztorysowa nie może zawierać żadnych materiałów reklamowych producentów materiałów budowlanych itp. oraz żadnych innych reklam. 11) Należy przeprojektować układ mieszkalny, aby uzyskać ok. 15 sztuk mieszkań o powierzchni ok. 60-70 m2 wraz z zaprojektowaniem dla nich miejsc parkingowych. 12) Przewiduje się pozostawienie istniejącego węzła cieplnego dwufunkcyjnego (oraz jego ewentualną rozbudowę) do obsługi kamienicy oraz dwóch nowych projektowanych budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych na sąsiednich działkach przylegających bezpośrednio do kamienicy (w nowych budynkach zaprojektowanych jest 28 lokali – 24 lokale mieszkalne i 4 lokale użytkowe). W razie konieczności należy przeprojektować istniejącą instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w kamienicy. Należy przeprojektować zasilanie w ciepło dwóch nowych projektowanych budynków mieszkalnych wielorodzinnych projektowanych na sąsiednich działkach – przylegających do kamienicy, w posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej. Pomieszczenia przeznaczone na węzły cieplne w tych budynkach należy przeprojektować do innych celów, np. rowerownie, wózkownie, itp. Dokumentacja projektowa dwóch nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych na sąsiednich działkach do wglądu u Zamawiającego. 13) Należy przeliczyć zapotrzebowanie na ciepło (instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) w kamienicy oraz w dwóch nowych budynkach mieszkalnych wielorodzinnych i sprawdzić, czy istniejący węzeł cieplny w kamienicy będzie miał wystarczającą moc i sprawność do obsługi wszystkich trzech budynków. Jeśli okaże się, że moc i sprawność jest za niska, należy zaprojektować jego rozbudowę, aby mógł zasilić wszystkie trzy budynki. Dokumentacja projektowa dwóch nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych na sąsiednich działkach do wglądu u Zamawiającego. 14) Należy zaprojektować termomodernizację budynku – docieplenie ścian zewnętrznych, dachu lub stropu poddasza, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. Przegrody muszą spełniać (o ile inne przepisy i wymogi na to pozwolą) wymogi izolacyjności termicznej obowiązującej od 31 grudnia 2020r. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (tj. Dz.U. 2019 poz. 1065 z późn. zm.) 15) Rozwiązania dokumentacji projektowej muszą być zgodne z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowanie przestrzennego dla obszaru w rejonie ulicy Barlickiego w Tomaszowie Mazowieckim – Uchwała nr LVII/511/2018 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 14.02.2018r. 16) Układ zewnętrzny, elewacje i dach należy zaprojektować i dostosować do posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji kolejnego etapu inwestycji nazwanej jako „Projekt Mieszkanie TM Plus - etap IIa, a jednocześnie musi być zgodny z ustaleniami z konserwatorem zabytków oraz z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dokumentacja projektowa dwóch nowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych na sąsiednich działkach do wglądu u Zamawiającego. 17) Należy zaproponować układ mieszkań w taki sposób aby na parterze budynku znajdowały się wyłącznie pomieszczenia techniczne i pomocnicze np. (rowerownia, wózkownia, pomieszczenie wodomierza, pomieszczenie do składowania odpadów stałych, pomieszczenia teletechniczne itp.), 18) Zamawiający wyraża chęć, aby mieszkania na ostatniej kondygnacji były dwupoziomowe z wewnętrznymi schodami np. wachlarzowymi. |
| 4.2.6.) | Główny kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| 4.2.7.) | Dodatkowy kod CPV | 71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych |
| 4.2.8.) | Zamówienie obejmuje opcje | Nie |
| 4.2.10.) | Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej | 240 dni |
| 4.2.11.) | Zamawiający przewiduje wznowienia | Nie |
| 4.2.13.) | Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane | Nie |
| 4.3.) | Kryteria oceny ofert | |
| 4.3.2.) | Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert | Punktowo |
| 4.3.3.) | Stosowane kryteria oceny ofert | Wyłącznie kryterium ceny |
| 4.3.5.) | Nazwa kryterium | Cena |
| 4.3.6.) | Waga | 100 |
| 4.3.10.) | Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert | Nie |
Kwalifikacja wykonawców
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia | Nie |
| 5.3.) | Warunki udziału w postępowaniu | Tak |
| 5.4.) | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu | 1) Zamawiający uzna, że Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że wykonał min. 2 dokumentacje projektowe kompleksowej wielobranżowej przebudowy i modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych typu kamienica, wybudowanych przed 1945 rokiem, w okresie ostatnich 5 lat, |
| 5.5.) | Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy | Tak |
| 5.6.) | Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu | oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu |
| 5.7.) | Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu | 1) wykazu dostaw lub usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert albo wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy (załącznik nr 5 do SWZ). |
| 5.9.) | Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych | Nie |
| 5.11.) | Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów | Na ofertę składają się: |
Warunki zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 6.1.) | Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe | Nie |
| 6.3.) | Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną | Nie |
| 6.4.) | Zamawiający wymaga wadium | Tak |
| 6.4.1) | Informacje dotyczące wadium | |
| 1. | Wykonawca, przed upływem terminu składania ofert, zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości | 2.000,00 zł (dwa tysiące złotych). 2. Wadium może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2019 r. poz. 310, 836 i 1572). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na rachunek bankowy nr: 21 1020 3916 0000 0802 0304 6042, z dopiskiem „Wadium w postępowaniu: Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej przebudowy i modernizacji budynku w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 20”. 4. Wadium wniesione w pieniądzu zamawiający przechowuje na rachunku bankowym. 5. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia, o których mowa w ust. 2 pkt. 2.2. – 2.4. wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. 6. Wadium w formie niepieniężnej wystawione na potrzeby niniejszego postępowania powinno być wniesione w oryginale i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym – podpisane przez wystawcę dokumentu. Nie dopuszczalne jest tym samym przedłożenie wadium zamawiającemu np. w formie papierowej albo poprzez załączenie do oferty odwzorowanego cyfrowo dokumentu pod rygorem odrzucenia oferty. 7. Za termin wniesienia wadium w formie pieniężnej zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. |
| 6.5.) | Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy | Nie |
| 6.6.) | Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnienia warunków udziału w postępowaniu składa każdy z wykonawców - w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie składają także oświadczenie, z którego wynika, które roboty wykonują poszczególni wykonawcy. |
| 6.7.) | Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane | Nie |
Projektowane postanowienia umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 7.1.) | Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek | Nie |
| 7.3.) | Zamawiający przewiduje zmiany umowy | Tak |
| 7.4.) | Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia | 1. W przypadkach przewidzianych w umowie lub ustawie Prawo zamówień publicznych dopuszcza się możliwość zmian umowy za zgodą Zamawiającego. |
| 7.5.) | Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia | Nie |
Procedura
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 8.1.) | Termin składania ofert | 2021-06-17 09:00 |
| 8.2.) | Miejsce składania ofert | Na oficjalną Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Zamawiającego na ePUAP wpływają oferty składane w danym postępowaniu przez Wykonawców. |
| 8.3.) | Termin otwarcia ofert | 2021-06-17 10:00 |
| 8.4.) | Termin związania ofertą | do 2021-07-16 |
Sekcja 9Pozostałe informacje
Wszelkie nieuregulowane kwestie niniejszego ogłoszenia można znaleźć w SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.