Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
18 maja 2021
Okres realizacji
do 15 listopada 2021
Oferty w postępowaniu
7 ofertwszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w gminie Jedlnia-Letnisko (4 odcinki)

Zamawiający Gmina Jedlnia-Letnisko (Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w gminie Jedlnia-Letnisko (4 odcinki)”, wybierając ofertę wykonawcy P.W. „ELKO” Marcjan Kosiak. Złożono 7 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 271 926 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 kwietnia 2021

    Termin ofert: 28 kwietnia 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 maja 2021

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.W. „ELKO” Marcjan Kosiak (Jedlnia-Letnisko), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 43

1.5.2.)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-630

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 384 84 70 wew. 204

1.5.8.)Numer faksu

48 370 38 26

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@jedlnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://jedlnia.biuletyn.net/?bip=1&cid=1126&bsc=N

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Projekt i budowa oświetlenia ulicznego w gminie Jedlnia-Letnisko (4 odcinki)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27779c11-979a-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00059103

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-05-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00003975/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00028868/03

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZPŚZ.271.8.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

242704,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest zadanie realizowane w systemie „projektuj i buduj” pn. „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy”. Inwestycja realizowana będzie w:
a) ul. Na Skraju - Wrzosów - dz. nr 139/20 o długości 500m
b) ul. Radosna - Myśliszewice - dz. nr 170 o długości 660m
c) ul. Słoneczna - Wrzosów - dz. nr 140/9 i 315/8 o długości 410m
d) ul. Sucha - Jedlnia-Letnisko - dz. nr 715/1 o długości 400m
Inwestycję należy prowadzić w dwóch etapach:
Etap I: Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie koniecznym do wykonania robót, uzyskanie wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień (w tym uzgodnień z właścicielami działek), zatwierdzeń i pozwoleń, w tym uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę bądź pozytywne zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę oraz złożenie pełnej dokumentacji Zamawiającemu po zakończeniu zadania.
Etap II: Wykonanie robót budowlano-montażowych w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną dokumentację projektową oraz wynikające z przepisów Prawa Budowlanego w tym między innymi: roboty przygotowawcze, porządkowe, zagospodarowanie i oznakowanie placu budowy, obsługa geodezyjna oraz inwentaryzacja powykonawcza.

Pozostałe informacje oraz wymagania:
- oprawy oświetleniowe o parametrach min. 16LED 700mA IP66, II klasa ochronności, dwukomorowa
- zastosowanie słupów ŻN, przewodów AsXSn,
- wymagane uzyskanie pisemnych zgód mieszkańców w przypadku przebiegu linii oświetlenia przez działki prywatne,
- wymagane doprowadzenie terenu w miejscach prowadzenia robót do stanu pierwotnego /nawierzchnie dróg utwardzonych i nieutwardzonych, tereny działek, zadrzewienia itp./
- roboty wykonać zgodnie z N SEP-E-001, N SEP-E-003, N SEP-E-004,
- wykonać geodezyjną dokumentację powykonawczą - 4 egzemplarze + nośnik elektroniczny np. CD.
- wykonać projekt organizacji ruchu na czas trwania budowy, który podlega uzgodnieniu i zatwierdzeniu przez właściwy organ,
- uzyskać decyzje na zajęcie pasów drogowych i poniesienie kosztów z tego tytułu – jeśli wystąpią na tym etapie,
- uwzględnić wszystkie elementy mające wpływ na cenę ofertową (ryczałtową) przedmiotu zamówienia,
- wymaga się by zaprojektowana linia została zaprojektowana i wykonana napowietrznie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

172200,00

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

294000,00

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

172200,00

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.W. „ELKO” Marcjan Kosiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7960023506

7.3.3)Ulica

Piotrowice 67

7.3.4)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

7.3.5)Kod pocztowy

26-630

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

172200,00

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-11-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

ceny brutto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 926 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
175 556 zł626 656 zł
Rozstęp międzykwartylowy
451 100 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
175 556 zł
Mediana
271 926 zł
Górny kwartyl
626 656 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jedlnia-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlnia-Letnisko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.W. „ELKO” Marcjan Kosiak (Jedlnia-Letnisko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.