Zamawiający

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno

Państwowe jednostki organizacyjne

OsiecznicaŹródło: BZPOstatnie ogłoszenie: 24.08.2026
NIP9260004873
Rejestr umów: brak wpisów
Dane rejestrowe

Pozyskiwanie drewna · PKD 02.20.Z

Pozostałe PKD: 0129Z, 0210Z, 0230Z, 1610Z

REGON
970040132
Rok powstania
1992
Status VAT
Czynny
Siedziba
Krośnieńska 36a, 66-600 Osiecznica

Dane z rejestru REGON (GUS)

Alert e-mail

Śledź: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Ogłoszenia o zamówieniu
15
Ogłoszenia wynikowe
16
Kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
52,9 mln zł
Śr. kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia
4,1 mln zł

Aktywne postępowania

Konkurencja w postępowaniachwysoka

0% postępowań tego zamawiającego kończy się jedną ofertą wobec 36% w kraju.

O jeden przetarg ubiega się tu średnio 3,8 oferty. To mniej niż w większości podobnych urzędów.

Słupki poziome: udział postępowań z jedną ofertą, ten urząd 0%, średnia krajowa 36%ten urząd0%średnia krajowa36%kraj 36%

udział postępowań z jedną ofertą

Plan postępowań 2026 w BZP

Planowane zamówienia: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno

Plan postępowań na 2026 obejmuje 2 pozycje o orientacyjnej wartości 15 mln zł. 1 pozycja pozostaje bez powiązanego ogłoszenia w Atlasie. Brak powiązania nie potwierdza, że postępowanie nie zostało ogłoszone. Plan wskazuje przewidywany termin wszczęcia. Wartości i terminy są orientacyjne, a zamawiający może aktualizować plan w ciągu roku.

1bez powiązanego ogłoszenia
1z powiązanym ogłoszeniem
15 mln złorientacyjna wartość pozycji bez powiązania
IV kwartał: 1

Źródło: plan postępowań nr 2025/BZP 00501708/04/P w Biuletynie Zamówień Publicznych, wersja 4 z 06.07.2026. Powiązanie z ogłoszeniami po numerze planu i pozycji podanych w ogłoszeniu (pkt 2.9 i 2.10).

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne: brak wpisów tej jednostki

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno nie ma jeszcze żadnej umowy w Centralnym Rejestrze Umów. To nie musi oznaczać naruszenia: obowiązek dotyczy umów zawieranych od 1 lipca 2026 r., a na wpis jednostka ma 30 dni od podpisania. Sprawdzamy rejestr kilka razy dziennie.

Sprawdź inną jednostkę →

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Historia ogłoszeń zamawiającego20

Zobacz w wyszukiwarce

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty sumują kwalifikowane części rozstrzygnięć raz na część; tylko starsze wyniki bez danych części korzystają z wartości całego ogłoszenia. Nie przypisujemy tej sumy pojedynczemu wykonawcy.

Ostatnie ogłoszenie: 24.08.2026Jak liczymy statystyki

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o zamawiającego

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno to podmiot publiczny (Zamawiający), który organizuje przetargi i udziela zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp.
Według naszych danych, Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno: opublikowano ostatnio 15 postępowań przetargowych.
Główny profil działalności to Roboty drogowe. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Najczęściej wybieranym wykonawcą jest Zakład Usług Leśnych BÓR sc Tadeusz Ibsz Rafał Ibsz. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwalifikowana wartość rozstrzygnięcia wynosi ok. 4 068 184 PLN. Części liczymy raz; wartość całego wyniku jest fallbackiem tylko dla starszych rekordów bez danych części. Nie jest to kwota przypisana jednemu wykonawcy.
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno znajduje się w czołowej ćwiartce zamawiających w bazie Atlas Przetargów (ponad 86% podmiotów ma niższe wyniki).
Największa aktywność Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno dotyczy miasta Osiecznica (100% ogłoszeń w naszej bazie).
Numer NIP dla Lasy Państwowe Nadleśnictwo Krosno to 9260004873.

Inni zamawiający w mieście Osiecznica

Najaktywniejsi zamawiający publiczni z tej samej lokalizacji. Sprawdź, kto jeszcze ogłasza przetargi w mieście Osiecznica.

Konkurencyjność zamówień: powiat bolesławiecki

Jak konkurencyjne są przetargi w otoczeniu tego zamawiającego? W tym powiecie 29,7% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%), a do przetargu staje średnio 3,66 firmy.

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
66,1B

111. miejsce na 354 powiatów