Wykonawca

Zakład Budowlany Stanisław Mączyński

Jednoosobowa działalność gospodarcza

Dane rejestrowe

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych · PKD 41.20.Z

Pozostałe PKD: 4311Z, 4312Z, 4321Z, 4322Z, 4331Z, 4332Z +5

REGON
450005871
Rok powstania
2012
Status VAT
Czynny
Miejscowość
Wysokie Mazowieckie

Dane z rejestru REGON (GUS) · adres ukryty (osoba fizyczna)

Alert e-mail

Śledź: Zakład Budowlany Stanisław Mączyński

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
22
Potwierdzona wartość wygranych
31,8 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
2,1 mln zł
Umowy w rejestrze CRU
3
2,4 mln zł · od 1.07.2026 →
Jak ta firma wygrywaumiarkowana konkurencja

32% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w Polsce

Podobnie jak w innych firmach.

Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 32%, Polska 36%0204060%Polska 36%ta firma32%
Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 32%, Polska 36%0204060%Polska 36%ta firma32%

udział postępowań z jedną ofertą · pasmo: przedział 95%

Historia wygranych wykonawcy20

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · Zakład Budowlany Stanisław Mączyński

91% wygranych to roboty budowlane

Ogłoszenia o wyniku, w których wybrano tego wykonawcę, każde liczone raz, po głównym kodzie CPV: 22 wygrane od 2021 r.

Słupki poziome: udział branż w wygranych (Zakład Budowlany Stanisław Mączyński); najczęstsza branża roboty budowlane, 91% z 22Roboty budowlane91%Instalacje budowlane9%
Słupki poziome: udział branż w wygranych (Zakład Budowlany Stanisław Mączyński); najczęstsza branża roboty budowlane, 91% z 22Roboty budowlane91%Instalacje budowlane9%
Źródło: Atlas Przetargów · BZP i TED, ogłoszenia o wyniku (bez duplikatów), stan 23.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, 91% wygranych to roboty budowlane, stan 23.09.2026, atlasprzetargow.pl/wykres/entity-branches?nip=7220001146&role=contractor
Tabela
BranżaWygraneUdział
Roboty budowlane2091%
Instalacje budowlane29%

Centralny Rejestr Umów · od 1 lipca 2026

Umowy publiczne podmiotu Zakład Budowlany Stanisław Mączyński

Jednostki sektora finansów publicznych publikują wszystkie zawierane umowy, także te spoza przetargów. Wpisy powiązane po NIP, aktualizacja kilka razy dziennie.

Wszystkie umowy podmiotu →
umowy jako wykonawca
3
2,4 mln zł
umów jako zamawiający
0

Wartość przypisana wykonawcy obejmuje wyłącznie umowy z jednym wykonawcą, bez konsorcjum. Wartości całych umów wielostronnych są nieaddytywne i nie są przychodem przypisanym temu podmiotowi.

Wartość przypisana miesiąc po miesiącu

  • 2026-072,4 mln zł(2)
  • 2026-0922 tys. zł(1)

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1886%Profil
2
A&K KONSTRUKCJE sp. z o.o.
NIP 5691897684Mława
775%Profil
3672%Profil
4
INSBUD Sylwia Olszewska
NIP 8631622057Giełczyn
769%Profil
5
R-TECH Sp. z o.o.
NIP 5272943563Warszawa
668%Profil
6
Contractus Agro Sp. z o.o.
NIP 9662144464Porosły
765%Profil
7
AND-BUD Andrzej Kulasiński
NIP 7181047901Ostrołęka
665%Profil
8665%Profil
9
Automatyka Arkadiusz Czyżewski
NIP 7591714739Świerże Leśniewek
665%Profil
10
ADKOP Adam Obrycki
NIP 7181418065Giełczyn
565%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Zakład Budowlany Stanisław Mączyński jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 22 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Zakład Budowlany Stanisław Mączyński wygrała (lub realizowała) co najmniej 22 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Roboty instalacyjne elektryczne. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 2 122 846 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów Zakład Budowlany Stanisław Mączyński plasuje się w grupie TOP 5% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 542 aktywnych podmiotów w bazie.
Najwięcej wygranych kontraktów firmy Zakład Budowlany Stanisław Mączyński przypada na Wysokie Mazowieckie — ok. 27% wszystkich postępowań.
Numer NIP dla Zakład Budowlany Stanisław Mączyński to 7220001146.

Konkurencyjność zamówień: powiat wysokomazowiecki

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,46 firmy, a 28,3% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
62,8B

130. miejsce na 354 powiatów