Wykonawca

Wik-Wero Mazur Grażyna

Jednoosobowa działalność gospodarcza

KielceŹródło: BZP
NIP6571538463
Dane rejestrowe

Restauracje · PKD 56.11.Z

Pozostałe PKD: 4311Z, 4312Z, 4313Z, 4321Z, 4322Z, 4323Z +18

REGON
361479098
Rok powstania
2015
Status VAT
Czynny
Miejscowość
Kielce

Dane z rejestru REGON (GUS) · adres ukryty (osoba fizyczna)

Alert e-mail

Śledź: Wik-Wero Mazur Grażyna

Powiadomienie e-mail, gdy pojawi się nowe ogłoszenie tego podmiotu. Bez konta.

Wygrane postępowania
21
Potwierdzona wartość wygranych
73,6 mln zł
Śr. potwierdzona wartość wygranej
3,9 mln zł
Jak ta firma wygrywaw silnej konkurencji

4,8% wygranych tej firmy to postępowania z jedną ofertą wobec 36% w Polsce

To mniej niż w większości podobnych firm.

Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 4,8%, Polska 36%-2002040%Polska 36%ta firma4,8%
Kropka z pasmem błędu: udział postępowań z jedną ofertą, ta firma 4,8%, Polska 36%-2002040%Polska 36%ta firma4,8%

udział postępowań z jedną ofertą · pasmo: przedział 95%

Historia wygranych wykonawcy20

Zobacz w wyszukiwarce
Profil wykonawcy · Wik-Wero Mazur Grażyna

76% wygranych to roboty budowlane

Ogłoszenia o wyniku, w których wybrano tego wykonawcę, każde liczone raz, po głównym kodzie CPV: 21 wygranych od 2022 r.

Słupki poziome: udział branż w wygranych (Wik-Wero Mazur Grażyna); najczęstsza branża roboty budowlane, 76% z 21Roboty budowlane76%Instalacje budowlane10%Projekty i nadzór10%Usługi inżynieryjne5%
Słupki poziome: udział branż w wygranych (Wik-Wero Mazur Grażyna); najczęstsza branża roboty budowlane, 76% z 21Roboty budowlane76%Instalacje budowlane10%Projekty i nadzór10%Usługi inżynieryjne5%
Źródło: Atlas Przetargów · BZP i TED, ogłoszenia o wyniku (bez duplikatów), stan 24.09.2026
Dane: CC BY 4.0 · Jak cytować: Atlas Przetargów, 76% wygranych to roboty budowlane, stan 24.09.2026, atlasprzetargow.pl/wykres/entity-branches?nip=6571538463&role=contractor
Tabela
BranżaWygraneUdział
Roboty budowlane1676%
Instalacje budowlane210%
Projekty i nadzór210%
Usługi inżynieryjne15%

Umowy wygasające

Umowy publiczne dobiegające końca: Wik-Wero Mazur Grażyna

Umowy zawarte po przetargach, w których ta firma została wybrana, wraz z szacowanym końcem realizacji. Termin liczymy z daty zawarcia umowy i okresu realizacji z ogłoszenia o wyniku, aneksy mogą go przesunąć.

3umowy kończą się w 12 mies.
3w 6 mies.
21,4 mln złwartość umów (12 mies.)
najbliższy koniec: 5.10.2026

Źródło: ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP (data zawarcia umowy i okres realizacji per część). Wartości umów bez winsoryzacji, pojedyncze pozycje mogą zawierać błędy zamawiającego.

Podmioty o podobnym profilu

10 podmiotów

Profile zbliżone branżą i rynkiem

Podobieństwo liczymy z udziału wspólnych kodów CPV oraz wspólnego obszaru działania (województw). To podpowiedź do dalszej analizy, nie ranking jakości.
#WykonawcaWspólne CPVPodobieństwoAkcje
1966%Profil
2
Nasz Prąd S.A.
NIP 8943155619Wrocław
864%Profil
3963%Profil
4963%Profil
5
Budolex Sp z o.o.
NIP 7372242921Ujanowice
763%Profil
6
Inare Sp. z o.o.
NIP 6793169799Kraków
861%Profil
7
NORM-HAUS Jelonek Spółka Jawna
NIP 5761581562Kolonia Biskupska
961%Profil
8
Sell-bud Inwest S.C.
NIP 9591743713Kielce
761%Profil
9
Lubie OZE Sp. z o.o.
NIP 5732908693Mykanów
860%Profil
10
RPV Sp .o.o.
NIP 7681844003Sobawiny
860%Profil

Gdzie szukać kolejnych przetargów

Źródła i aktualność danych

Profil łączy dane z BZP po NIP, nazwie oraz historii ogłoszeń. Kwoty wygranych obejmują tylko części rozstrzygnięć jednoznacznie przypisane temu wykonawcy; pomijamy wartości wspólne konsorcjów, nieprzypisane części i limity umów ramowych.

Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o wykonawcę

Tak, Wik-Wero Mazur Grażyna jest aktywnym uczestnikiem rynku zamówień publicznych. W naszej bazie odnotowaliśmy 21 postępowań z udziałem tego podmiotu.
Firma Wik-Wero Mazur Grażyna wygrała (lub realizowała) co najmniej 21 zamówień publicznych.
Główny profil działalności to Roboty budowlane. Statystyki wskazują, że jest to najczęściej występujący kod CPV w realizowanych zamówieniach.
Największym zamawiającym jest Gmina Bytom. Współpraca ta obejmuje istotną część analizowanych postępowań.
Średnia kwota części rozstrzygnięcia jednoznacznie przypisana tej firmie wynosi ok. 3 871 181 PLN; nie obejmuje niepodzielonych wartości konsorcjów ani limitów umów ramowych.
Na podstawie danych z Atlasu Przetargów Wik-Wero Mazur Grażyna plasuje się w grupie TOP 5% wykonawców w Polsce — porównanie względem 87 558 aktywnych podmiotów w bazie.
Numer NIP dla Wik-Wero Mazur Grażyna to 6571538463.

Konkurencyjność zamówień: Kielce

Jak wygląda konkurencja na rodzimym rynku tego wykonawcy? W tym powiecie do przetargu staje średnio 3,56 firmy, a 38,4% postępowań kończy się jedną ofertą (Polska: 33,7%).

Pełny profil powiatu w Indeksie Konkurencyjności
35,1D

239. miejsce na 354 powiatów