Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
zakup i dostawa fabryczni nowego samochodu z napędem hybrydowym marki TOYOTA CAMRY COMFORT
zawarta 18 sierpnia 2026 · okres: 44 dni · Mazowieckie, Pruszków
181 500 zł
wartość umowy
WARTOŚĆ BRUTTO
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
„DOSTAWA SAMOCHODU Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM NA POTRZEBY CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO II W GRODZISKU MAZOWIECKIM”
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie · Pruszków
ogłoszenie o wyniku z 18 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków, Mazowieckie
NIP 5340012306REGON 000687617zarejestrowana 1 października 1976
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. 3 Maja 40, 05-080 Mościska, Mazowieckie
NIP 5270204270REGON 011042292zarejestrowana 18 lutego 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- 96/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 44 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak