Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Zakup samochodu dostawczego do 3,5 tony z windą
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 113 dni · Opolskie, Nysa
189 244 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Zakup samochodu dostawczego do 3,5 t z windą
Gmina Nysa · Nysa
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Kolejowa 15, 48-300 Nysa, Opolskie
NIP 7532414579REGON 531412869zarejestrowana 27 maja 1990
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. 3 Maja 40, 05-080 Mościska, Mazowieckie
NIP 5270204270REGON 011042292zarejestrowana 18 lutego 1992
Dane wpisu
- Numer umowy
- 2026/BB/44
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 113 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie