Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
181 500 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 177 036 zł – 210 000 złodrzucone: 2
Wybrano ofertę droższą o 2,5% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy20%Długość gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„DOSTAWA SAMOCHODU Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM NA POTRZEBY CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO II W GRODZISKU MAZOWIECKIM”

Zamawiający Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (Pruszków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SAMOCHODU Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM NA POTRZEBY CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO II W…”, wybierając ofertę wykonawcy W&J Wiśniewski Sp. z o.o. Wartość umowy: 181 500 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
181 500 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy W&J Wiśniewski Sp. z o.o. (Mościska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 500,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 177 036,00 zł do 210 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail