Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Remont posadzek w budynku DPS w Klisinie Filia w Dzbańcach. Znak sprawy 13/2026.
zawarta 27 sierpnia 2026 · okres: 100 dni · Opolskie, Klisino
24 537 zł
wartość umowy
Wartość netto: 24537,04 zł, podatek vat: 1962,96 zł, wartość brutto: 26500,00 zł. Wynagrodzenie ryczałtowe.
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
Remont posadzek w budynku DPS w Klisinie Filia w Dzbańcach. Znak sprawy 13/2026. Zamówienie z wolnej ręki.
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie · Lisięcice
ogłoszenie o wyniku z 27 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
100, 48-118 Klisino, Opolskie
NIP 7481048649REGON 000293373zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Opolska 195, 52-013 Wrocław, Dolnośląskie
NIP 8992123915REGON 931116911zarejestrowana 21 listopada 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 100 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie