Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
Dostawa warzyw i owoców. Postępowanie nr 12/2026. Część II
zawarta 20 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 122 dni · Opolskie, Klisino
103 493 zł
wartość umowy
Wartość netto: 103492,50 zł, vat 5174,64 zł, wartość brutto: 108667,14
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA WARZYW I OWOCÓW DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W KLISINIE I PODLEGŁYCH ZAKŁADÓW RADYNIA, BOBOLUSZKI, DZBAŃCE I BLISZCZYCE - ZNAK SPRAWY 12/2026
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie · Lisięcice
ogłoszenie o wyniku z 20 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
100, 48-118 Klisino, Opolskie
NIP 7481048649REGON 000293373zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
Prudnik, Opolskie
NIP 7551932074REGON 362555849zarejestrowana 23 września 2015
Dane wpisu
- Numer umowy
- nie nadano numeru
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 122 dni
- Publikacja w rejestrze
- 20 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 20 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie