Umowa w Centralnym Rejestrze Umów
dostawa implantów stomatologicznych (Pakiet nr 3)
zawarta 25 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Śląskie, Katowice
273 429 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
DOSTAWA IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Francuska 20 - 24, 40-027 Katowice, Śląskie
NIP 9542270611REGON 000289070zarejestrowana 15 grudnia 1975
WykonawcaPrzedsiębiorca
3B, 16-061 Lewickie, Podlaskie
NIP 9661176019REGON 050561656zarejestrowana 15 września 1997
Dane wpisu
- Numer umowy
- CRU/LAP/741/2026
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 732 dni
- Publikacja w rejestrze
- 27 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 27 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- nie
Umowy między tymi stronami
Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.