Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

dostawa implantów stomatologicznych (Pakiet nr 1)

zawarta 25 sierpnia 2026 · 9. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 732 dni · Śląskie, Katowice

42 925 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

DOSTAWA IMPLANTÓW STOMATOLOGICZNYCH
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 26 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Francuska 20 - 24, 40-027 Katowice, Śląskie
NIP 9542270611REGON 000289070zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
3B, 16-061 Lewickie, Podlaskie
NIP 9661176019REGON 050561656zarejestrowana 15 września 1997
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
CRU/LAP/739/2026
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
732 dni
Publikacja w rejestrze
27 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
27 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (9)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH i CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „dostawa implantów stomatologicznych (Pakiet nr 1)” (ID 68e17a8c-e4dc-4fe0-be24-411da4b86727), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/68e17a8c-e4dc-4fe0-be24-411da4b86727, stan wpisu z 2026-08-27, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie