Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Wkręty kaniulowane do operacji ortopedycznych

zawarta 26 sierpnia 2026 · 8. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 6 dni · Mazowieckie, Warszawa

470,00 zł
wartość umowy
26 sierpnia 2026100% okresu31 sierpnia 2026

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

RZP-24/KJ/2026 - Sprzęt do operacji ortopedycznych umowy komisowe i zwykłe
Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 29 lipca 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Niekłańska 4/24, 03-924 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131144295REGON 000297359zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
3B, 16-061 Lewickie, Podlaskie
NIP 9661176019REGON 050561656zarejestrowana 15 września 1997
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
nie nadano numeru
Status w rejestrze
Nieaktywna
Okres obowiązywania
6 dni
Data zakończenia
31 sierpnia 2026
Publikacja w rejestrze
31 sierpnia 2026
Ostatnia modyfikacja
31 sierpnia 2026
Środki UE/EFTA
nie

Historia zmian (1)

  1. 31.08.2026
    Wygaśniecie umowy

    Dostarczono

Umowy między tymi stronami

wszystkie (8)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL DZIECIĘCY IM. PROF. DR MED. JANA BOGDANOWICZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Wkręty kaniulowane do operacji ortopedycznych” (ID 8e538687-0726-45ba-adbd-2e0628ce929b), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/8e538687-0726-45ba-adbd-2e0628ce929b, stan wpisu z 2026-08-31, dostęp: 2 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie