Umowa w Centralnym Rejestrze Umów

Usługa okresowej konserwacji technicznej aparatury i sprzętu medycznego - tomograf komputerowy

zawarta 27 sierpnia 2026 · 2. wspólna umowa tych stron w rejestrze · okres: 1097 dni · Mazowieckie, Warszawa

240 000 zł
wartość umowy

Postępowanie przetargowe

Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.

RZP-28/KS/2026 - Usługę okresowej konserwacji technicznej aparatury i sprzętu medycznego II.
Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ · Warszawa
ogłoszenie o wyniku z 2 września 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →

Strony umowy

Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Niekłańska 4/24, 03-924 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1131144295REGON 000297359zarejestrowana 15 grudnia 1975
Profil podmiotu w Atlasie →
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, Mazowieckie
NIP 1132885680REGON 360879654zarejestrowana 25 lutego 2015
Profil podmiotu w Atlasie →

Dane wpisu

Numer umowy
499/2026/18
Status w rejestrze
Aktywna
Okres obowiązywania
1097 dni
Publikacja w rejestrze
2 września 2026
Ostatnia modyfikacja
2 września 2026
Środki UE/EFTA
nie

Umowy między tymi stronami

wszystkie (2)

Historia współpracy tej pary w rejestrze: SZPITAL DZIECIĘCY IM. PROF. DR MED. JANA BOGDANOWICZA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ i SIEMENS HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Inne umowy zamawiającego

wszystkie →

Inne umowy wykonawcy

wszystkie →
Cytuj ten wpis

Wpis w Centralnym Rejestrze Umów: „Usługa okresowej konserwacji technicznej aparatury i sprzętu medycznego - tomograf komputerowy” (ID 7f597b7b-9206-46da-9b58-a112ac80c62c), za: Atlas Przetargów, https://atlasprzetargow.pl/centralny-rejestr-umow/7f597b7b-9206-46da-9b58-a112ac80c62c, stan wpisu z 2026-09-02, dostęp: 3 września 2026. Źródło pierwotne: rejestrumow.gov.pl (Ministerstwo Finansów).

Źródło: wpis w Centralnym Rejestrze Umów (rejestrumow.gov.pl, Ministerstwo Finansów). Treść prezentowana bez zmian.

← Centralny Rejestr Umów w Atlasie