Przejdź do treści głównejPrzejdź do filtrówPrzejdź do wyników
Atlas PrzetargówATLASPrzetargów

Branże przetargów

BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia

Przetargi wg województwa

DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIO
Rejestr UmówCentralny Rejestr Umów JSFPBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe z funduszy UEZapytania ofertoweMałe zamówienia BZP i fundusze UE
O nasSłownikMetodologia
BudowlaneITDrogoweŻywnośćKomputeryTransportPojazdyMedyczneEnergiaDoradztwoSerwisSzkoleniaOchronaSprzątanieZieleńCateringProjektoweWyposażenieOdpadyWodno-kanalizacyjneTermomodernizacjaKolejoweOprogramowanieUbezpieczenia
DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePodlaskiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Miasta wojewódzkie

WarszawaKrakówWrocławGdańskPoznańŁódźKatowiceLublinSzczecinBydgoszczBiałystokRzeszówToruńKielceOlsztynOpoleGorzów Wlkp.Zielona Góra

Inne miasta

GdyniaCzęstochowaRadomSosnowiecGliwiceZabrzeBielsko-BiałaRybnikTychyDąbrowa GórniczaPłockElblągWałbrzychWłocławekTarnówKaliszKoszalinLegnicaGrudziądzSłupskNowy SączSiedlcePiotrków Tryb.KoninPrzemyślZamośćOstrów Wlkp.Stalowa Wola
Wyroki KIORejestr UmówBaza KonkurencyjnościZapytania ofertowe
O nasSłownikMetodologia
PrzetargiLista wszystkich ogłoszeńZamawiającyUrzędy i instytucjeWykonawcyFirmy i konkurencjaBlogPoradniki, analizy i praktyka przetargowa
Atlas Przetargów

Kompleksowa analiza rynku zamówień publicznych w Polsce.

Bądź na bieżąco

Newsletter Przetargowy
Cotygodniowe podsumowanie rynku

Narzędzia

  • Wyszukiwarka przetargów
  • Baza przetargów
  • Monitoring przetargów
  • Ustaw alert email
  • Zapisane przetargi
  • Baza Zamawiających
  • Baza Wykonawców

Baza wiedzy

  • Raport danych: Pomorskie
  • Blog / Analizy
  • Słownik zamówień publicznych
  • Wyszukiwarka kodów CPV
  • Jak złożyć ofertę
  • Dokumenty przetargowe
  • Jak wypełnić JEDZ
  • Kalkulator wadium
  • Progi unijne
  • Prawo Zamówień Publicznych
  • Wyroki KIO (baza orzeczeń)
  • Centralny Rejestr Umów
  • Baza Konkurencyjności
  • Zapytania ofertowe
  • Platforma e-Zamówienia
  • Przetargi TED (UE)

O Atlasie

  • O nas
  • Metodologia danych
  • Indeks Konkurencyjności Zamówień
  • Dla mediów
  • Newsletter
  • kontakt@atlasprzetargow.pl
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Ustawienia cookies

Pozostałe projekty

Atlas Publiczny
Atlas PublicznyHub Analityczny
Atlas Dotacji
Atlas DotacjiGranty i Dofinansowania
© 2026 Atlas Przetargów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
RegulaminPolityka PrywatnościMetodologiaBlogMapa serwisu
Dane o zamówieniach pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych i platformy e-Zamówienia (Urząd Zamówień Publicznych), bazy TED (Urząd Publikacji Unii Europejskiej) oraz bazy orzeczeń KIO (Urząd Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów ponownie wykorzystuje informacje sektora publicznego i nie jest źródłem urzędowym. Dane mapowe: autorzy OpenStreetMap.
Przetargi na Szkolenia i Edukację Kraków 2026 | BZP, TED | Atlas Przetargów
Strona głównaStrona główna
Przetargi na Szkolenia i Edukację
Przetargi na Szkolenia i Edukację Kraków 2026

Przetargi na Szkolenia i Edukację Kraków 2026

Przetargi na Szkolenia i Edukację w Krakowie: około 22 nowych postępowań miesięcznie i szybkie przejście do rynku woj. małopolskie.

W bazie gromadzimy 959 ogłoszeń z branży szkoleń i kursów w Krakowie, z czego ok. 22 pojawia się co miesiąc. Kraków odpowiada za 47,4% rynku woj. małopolskie.

Pełny alert dla miastaWięcej w woj. małopolskim
Dane aktualne na28 sierpnia 2026 00:00ostatni dodany przetarg
W bazie
959
ogłoszeń dla tej kombinacji
Nowe / mies.
22
średni napływ w mieście
Udział regionu
47,4%
udział w woj. małopolskim
Top zamawiający
Uniwersytet Jagielloński
140 ogłoszeń
Najbliższe rynki
Przetargi KrakówMałopolskieSzyceNowy SączTarnówSucha Beskidzka
Raport rynku: Kraków
Statystyki, ranking zamawiających i wykonawców

Aktualne przetargi publiczne

Aktualizacja: 28 sierpnia 2026 00:00
10 przetargów
Źródło ogłoszeniaŹródło
Sortowanie
Szkolenia i edukacja

Zapytanie ofertowe nr 48-ZP-ZK.KEY.2026 na Przeprowadzenie szkolenia specjalistycznego Specjalistyczne szkolenie z zakresu podstaw użytkowania programu AutoCAD dla studentów Wydziału Geografii i Geologii w ramach projektu „Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ” dla 3 edycji”.

Publikacja: 28.08.2026
Termin: 7.09.2026
KrakówBK
Uniwersytet Jagielloński
Zobacz szczegóły
Planowany budżet170 870 zł
Doradztwo i usługi biznesowe

Przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych mających na celu upowszechnienie wiedzy na temat sukcesji w firmach rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie województwa małopolskiego.

Publikacja: 27.08.2026
Termin: 10.09.2026
KrakówTED
Województwo Małopolskie
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Kurs rejestratorki medycznej, z mMedica, online, z egzaminem VCC

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 2.09.2026Za 5 dni
KrakówBK
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Kurs kadry i płace wraz z egzaminem certyfikującym, online

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 2.09.2026Za 5 dni
KrakówBK
Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Usługa przeprowadzenia szkolenia w zakresie badań nieniszczących dla pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Odlewnictwa AGH w ramach projektu KOMPAS AGH - KC-DE-zp.25.314.2026

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 6 dni
KrakówBZP
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

24/2026 - Przeprowadzenie zajęć superwizyjnych dla jednej grupy uczestników szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychoterapii uzależnień (Modułu X Superwizja, 2. Kurs specjalizacyjny: „Superwizja procesu psychoterapeutycznego”)

Publikacja: 26.08.2026
Termin: 3.09.2026Za 6 dni
KrakówBK
Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzaleznień
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na potrzeby Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 1.09.2026Dziś!
KrakówBZP
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
Zobacz szczegóły
Planowany budżet75 703 zł
Doradztwo i usługi biznesowe

Przygotowanie i realizacja zajęć z przedsiębiorczości i biznesu dla młodzieży

Publikacja: 24.08.2026
Termin: 9.09.2026
KrakówTED
Województwo Małopolskie
Zobacz szczegóły
Szkolenia i edukacja

Przeprowadzenie szkoleń w ramach Programu Rozwojowego dla Pracowników Instytutu Fizyki Jądrowej PAN (DZP.260.34.2026)

Publikacja: 20.08.2026
Termin: 2.09.2026Za 5 dni
KrakówBZP
Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk
Zobacz szczegóły

Analiza rynku: Przetargi na szkolenia i kursy w Krakowie

Aktualność danych: 28 sierpnia 2026 00:00

Aktywne ogłoszenia
10
z otwartym terminem dla tej kombinacji
Nowych w miesiącu
22
Średni napływ publikacji
Udział w regionie
47.4%
udział miasta w woj. małopolskim (cała historia)
Aktywni kupujący
6
najwięksi zamawiający lokalni

O branży szkoleń i kursów w Krakowie

Kombinacja przetargi na Szkolenia i Edukację kraków należy do aktywniejszych lokalnych rynków w serwisie. W tej chwili monitorujemy 10 aktywnych postępowań.

Miesięcznie pojawia się tu około 22 nowych ogłoszeń; przy takim tempie annualizowany wolumen wynosi około 264 publikacji rocznie. W tym segmencie dobrze działają alerty pod odnowienia umów, wieloletnie obsługi i powtarzalne pakiety usługowe.

Kraków odpowiada za około 47.4% wolumenu tej kategorii w woj. małopolskie, więc to miasto pełni rolę głównego lokalnego ośrodka zakupowego i często zasługuje na osobny alert miejski obok monitoringu całego województwa.

Warto zestawić Kraków z sąsiednimi ośrodkami tej samej kategorii, takimi jak Szyce, Nowy Sącz, Tarnów. Taki układ ogranicza szum, a jednocześnie nie zamyka się na projekty publikowane tuż poza granicą miasta.

Najaktywniejsi zamawiający to Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Liderem jest obecnie Uniwersytet Jagielloński, dlatego jego publikacje warto obserwować osobno.

Ta strona zbiera lokalny rynek i ułatwia przejście do alertu miejskiego, województwa, głównych zamawiających i sąsiednich miast.

Przydatne przejścia dla tego rynku

Tu przejdziesz do alertu dla miasta, strony miejskiej, strony branży, wersji wojewódzkiej i profilu aktywnego zamawiającego.

Monitoring: Przetargi na szkolenia i kursy Kraków
Najkrótsza droga do alertu dla tej kombinacji.
Przetargi Kraków
Cały rynek zamówień publicznych dla tego miasta.
Przetargi na szkolenia i kursy
Cała branża w skali kraju i wszystkie regiony.
Przetargi małopolskie
Cały rynek zamówień publicznych w tym województwie.
Przetargi na szkolenia i kursy małopolskie
Widok wojewódzki dla tej samej branży.
Uniwersytet Jagielloński przetargi
Profil najaktywniejszego zamawiającego dla tej kombinacji.

Sąsiednie rynki dla Kraków

1Szyce
137ogłoszeń
2Nowy Sącz
92ogłoszeń
3Tarnów
85ogłoszeń
4Sucha Beskidzka
58ogłoszeń
5Nowy Targ
50ogłoszeń
6Wadowice
46ogłoszeń

Jak czytać ten rynek

Strona miejska najlepiej sprawdza się wtedy, gdy chcesz oddzielić publikacje z jednego ośrodka od reszty województwa. To dobre miejsce do śledzenia lokalnych zamawiających i porównywania sąsiednich miast.

Miasto: Kraków
Branża: szkoleń i kursów
Rynek nadrzędny: woj. Małopolskie
Publikacje / miesiąc: 22

Najaktywniejsi zamawiający

Uniwersytet Jagielloński
140 postępowań
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
108 postępowań
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
90 postępowań
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
77 postępowań
Województwo Małopolskie
61 postępowań
Uniwersytet Papieski Jana Pawła Ii w Krakowie
35 postępowań

Pytania i odpowiedzi

Ile przetargów z kategorii na Szkolenia i Edukację jest dostępnych w Krakowie?▼
W bazie Atlas Przetargów monitorujemy obecnie 10 aktywnych postępowań dla tej kombinacji. Liczba zmienia się wraz z dopływem nowych publikacji i wygasaniem starszych ogłoszeń.
Lepiej śledzić przetargi na Szkolenia i Edukację dla samego miasta Kraków czy dla całego województwa?▼
Kraków odpowiada za około 47.4% rynku tej kategorii w województwie (licząc całą historię publikacji), więc osobny alert miejski zwykle ma sens. Najlepszy efekt daje połączenie monitoringu miasta z alertem dla całego regionu.
Kto w tym mieście zamawia najwięcej w tej branży?▼
Najczęściej pojawiają się zamawiający tacy jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie. Ich profile warto śledzić osobno, bo regularnie generują kolejne publikacje w tej kategorii.
Jak rozszerzyć monitoring poza Kraków?▼
Najlepiej dołożyć do alertu miejskiego sąsiednie rynki, takie jak Szyce, Nowy Sącz, Tarnów, oraz stronę wojewódzką. Dzięki temu monitoring pozostaje lokalny, ale nie traci publikacji z najbliższego otoczenia.

Przewodniki dla wykonawców z rynku szkoleń i kursów w Krakowie

Ten zestaw linków wzmacnia ścieżkę od researchu lokalnego do działania: monitoring, procedura ofertowa, platforma składania ofert i reakcja na problemy formalne.

Monitoring przetargów

Ustaw alerty dla branży, miasta i CPV, żeby nie przegapiać nowych publikacji.

Przejdź do przewodnika
Platformy przetargowe

Sprawdź, gdzie składać oferty u największych zamawiających i jak nie gubić postępowań poza BZP.

Przejdź do przewodnika
Jak złożyć ofertę

Checklista procesu ofertowego: dokumenty, terminy, podpis i najczęstsze błędy.

Przejdź do przewodnika
Dokumenty przetargowe

Kompletna lista dokumentów na każdym etapie postępowania: SWZ, JEDZ, wadium, referencje.

Przejdź do przewodnika
PZP w praktyce

Najważniejsze tryby, terminy i zasady, które najczęściej decydują o poprawności oferty.

Przejdź do przewodnika
Odwołanie do KIO

Kiedy reakcja ma sens, jak policzyć termin i jak przygotować sprawę do odwołania.

Przejdź do przewodnika
e-Zamówienia

Obsługa konta wykonawcy, BZP i składania ofert elektronicznych w jednym miejscu.

Przejdź do przewodnika
Kalkulator wadium

Szybko sprawdź poziom wadium i porównaj go z wymaganiami z dokumentacji.

Przejdź do przewodnika
Progi PZP i TED

Szybko ustal, kiedy działa próg 170 000 zł, a kiedy postępowanie trafia do progów unijnych.

Przejdź do przewodnika
Szybki alert

Szybki alert: Przetargi na szkolenia i kursy w Krakowie

Wstępnie ustawimy alert dla tej kombinacji branża + miasto. To skraca drogę od wejścia z Google do aktywnego monitoringu bez przejścia przez pełny formularz.

Branża: szkoleń i kursówMiasto: KrakówWojewództwo: MałopolskieCPV: 80
Pełny monitoring

Podstawa prawna i źródła urzędowe

Oficjalne źródła regulacji, ogłoszeń i orzecznictwa w polskich zamówieniach publicznych.

Urząd Zamówień Publicznych (UZP)
Centralny regulator PZP, wytyczne, wzorcowe dokumenty
Platforma e-Zamówienia
Oficjalna platforma składania ofert i ogłoszeń (BZP)
TED (Tenders Electronic Daily)
Unijny dziennik ogłoszeń (przetargi powyżej progu UE)
Krajowa Izba Odwoławcza (KIO)
Orzecznictwo, wyroki, procedura odwoławcza
Ustawa PZP (ISAP)
Pełny tekst ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
SIMAP: słownik CPV
Oficjalna klasyfikacja CPV (Common Procurement Vocabulary)
Ministerstwo Finansów: zamówienia publiczne
Progi unijne, rozporządzenia wykonawcze, komunikaty
UZP: interpretacje przepisów PZP
Oficjalne opinie prawne, wytyczne i dobre praktyki UZP

Monitoring dla branży szkoleń i kursów w Krakowie

Ustaw monitoring tej kombinacji branża + miasto i odbieraj nowe ogłoszenia po synchronizacji danych ze źródłami. Jeśli rynek jest rozproszony, dołóż też widok wojewódzki.

Skonfiguruj monitoringZobacz województwo: Małopolskie

Przeglądaj także

mazowieckieśląskiemałopolskiedolnośląskiewielkopolskiepomorskiełódzkielubelskie

na Szkolenia i Edukację według województw

MazowieckieŚląskieMałopolskieDolnośląskieWielkopolskiePomorskieŁódzkieLubelskie

Przewodniki i narzędzia

Prawo zamówień publicznychUrząd zamówień publicznyche-ZamówieniaPrzetargi TEDCentralny Rejestr UmówKody CPVMonitoringDarmowe przetargiPrzetargi dla firmPlatformy