Przetargi Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
Aktualne przetargi z CPV 45233100-0 (Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 45233100-0. W bazie mamy 33 ogłoszeń i około 0 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Mazowieckie. Wśród miast prowadzi Warszawa.
Przetargów łącznie
1 008 080
W tym miesiącu
1552
W tym tygodniu
2318
Dzisiaj
1
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 12 223▲ 5,1% r/r
- nowych postępowań
- 74,7 mld zł▲ 118,8% r/r
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 3,5 mln zł
- mediana planowanego budżetu
- ~5,3
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1.
- 2.STRABAG Sp. z o.o.25 wygr.
- 3.
- 4.
- 5.BITUM Sp. z o.o.15 wygr.
Najwięksi zamawiający
- 1.Powiat Chełmski81 post.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Gmina PielgrzymkaPielgrzymkaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 22.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina GorajGorajCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina TrzciankaTrzciankaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 27.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina HażlachHażlachCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 29.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina SzczecinekSzczecinekCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 26.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina ChodzieżChodzieżCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Gmina DarłowoDarłowoCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 28.05.2026spodziewane okno: lip 2026 – wrz 2026
- Agencja Mienia WojskowegoWarszawaCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 05.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
- Gmina ZarzeczeZarzeczeCPV 4523kupuje co ~3 mcostatnio 03.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
- Gmina KołbielKołbielCPV 4523kupuje co ~2 mcostatnio 19.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
- Gmina StężycaStężycaCPV 4523kupuje co ~2 mcostatnio 12.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
- Miasto i Gmina KrotoszynKrotoszynCPV 4523kupuje co ~2 mcostatnio 10.06.2026spodziewane okno: sie 2026 – wrz 2026
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 1865 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
Pełna kategoria: Przetargi Budowlane 2026O CPV 45233100-0
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg (CPV 45233100-0). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Mazowieckie, Łódzkie, Podkarpackie. Najaktywniejsze miasta to: Warszawa, Gostynin, Łódź.