Przetargi Odczynniki chemiczne
Aktualne przetargi z CPV 33696300-8 (Odczynniki chemiczne). Przeglądaj ogłoszenia z BZP i TED.
Strona zbiera przetargi dla CPV 33696300-8. W bazie mamy 36 ogłoszeń i około 0 nowych miesięcznie. Najwięcej publikacji pojawia się w Śląskie. Wśród miast prowadzi Katowice.
Przetargów łącznie
1 007 983
W tym miesiącu
1455
W tym tygodniu
2221
Dzisiaj
710
Aktualne przetargi publiczne
Rynek w liczbach · ostatnie 12 miesięcy
Rynek: Odczynniki chemiczne
Wielkość i dynamika tego segmentu zamówień publicznych policzona z ogłoszeń BZP i TED, z pominięciem duplikatów.
- 2925▼ 18,7% r/r
- nowych postępowań
- 24,4 mld zł▲ 140,1% r/r
- kwalifikowana wartość rozstrzygnięć
- 325 tys. zł
- mediana planowanego budżetu
- ~4,6
- ofert na postępowanie
Trend rynku
Najskuteczniejsi wykonawcy
- 1.Merck Life Science Sp. z o.o.206 wygr.
- 2.Idalia Ludwikowscy Sp.J.157 wygr.
- 3.Life Technologies Polska Sp. z o.o.125 wygr.
- 4.Th. Geyer Polska Sp. z o.o.123 wygr.
- 5.Alchem Grupa Sp. z o.o.90 wygr.
Najwięksi zamawiający
- 1.
- 2.Uniwersytet Rzeszowski72 post.
- 3.
- 4.
- 5.
Metodologia: postępowania = ogłoszenia otwierające. Wartość rynku = suma kwalifikowanych części rozstrzygnięć w PLN (wartość umowy, a przy jej braku cena wybranej oferty), każda część liczona raz; dla starszego wyniku bez danych części używamy jawnej wartości całego ogłoszenia. Mediana = strzeżone planowane budżety PLN z ogłoszeń otwierających. Oferty liczymy tam, gdzie ogłoszenie o wyniku je podaje. Kwoty liderów pokazujemy tylko przy właściwym markerze valueBasis dla zamawiającego lub wykonawcy. Dynamika r/r porównuje pełne 12-miesięczne okna.
Radar popytu · kupują to regularnie
Kto regularnie kupuje: Różne produkty lecznicze
Zamawiający, których historia postępowań w tym zakresie układa się w powtarzalny cykl. Najpierw ci z najbliższym spodziewanym oknem kolejnego postępowania.
- Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Opole LubelskieCPV 3369kupuje co ~11 mcostatnio 04.08.2025spodziewane okno: kwi 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w SzydłowcuSzydłowiecCPV 3369kupuje co ~8 mcostatnio 27.10.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Im.st.kryzanaStarogard GdańskiCPV 3369kupuje co ~8 mcostatnio 31.10.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Wojewódzki Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary BorzymRadomCPV 3369kupuje co ~8 mcostatnio 20.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy - Centrum Profilaktyczno-lecznicze w ŁodziŁódźCPV 3369kupuje co ~9 mcostatnio 23.10.2025spodziewane okno: maj 2026 – paź 2026
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki ZdrowotnejPrzysuchaCPV 3369kupuje co ~8 mcostatnio 20.11.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-mokotówWarszawaCPV 3369kupuje co ~7 mcostatnio 22.12.2025spodziewane okno: maj 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w OpoluOpoleCPV 3369kupuje co ~7 mcostatnio 08.01.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z o.o.WiązownaCPV 3369kupuje co ~8 mcostatnio 16.12.2025spodziewane okno: cze 2026 – paź 2026
- Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii We WrocławiuWrocławCPV 3369kupuje co ~5 mcostatnio 26.02.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej WoliStalowa WolaCPV 3369kupuje co ~5 mcostatnio 04.03.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
- Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - ŻoliborzWarszawaCPV 3369kupuje co ~6 mcostatnio 11.02.2026spodziewane okno: cze 2026 – wrz 2026
Metodologia: kadencja = średni odstęp między kolejnymi postępowaniami tego zamawiającego w tej grupie CPV (to obserwacja z historii, nie obietnica publikacji). Spodziewane okno rzutuje kadencję na kolejny cykl. Wzorzec wykryto u 365 podmiotów w tym zakresie.
Analiza rynku: Odczynniki chemiczne
Pełna kategoria: Przetargi Medyczne i Farmaceutyczne 2026O CPV 33696300-8
Ta strona zbiera wszystkie aktualne przetargi z podkategorii Odczynniki chemiczne (CPV 33696300-8). Dzięki temu szybciej znajdziesz ogłoszenia odpowiadające dokładnie temu zakresowi prac lub dostaw.
Najwięcej ogłoszeń pochodzi z województw: Śląskie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie. Najaktywniejsze miasta to: Katowice, Warszawa, Lublin.