BUDOWA OBIEKTU SPORTOWO-REKREACYJNO-USŁUGOWEGO PRZY AL. LEGIONÓW / UL. KOŚCIUSZKI W GDAŃSKU-WRZESZCZU
Zamawiający Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „BUDOWA OBIEKTU SPORTOWO-REKREACYJNO-USŁUGOWEGO PRZY AL. LEGIONÓW / UL. KOŚCIUSZKI W…”. Termin składania ofert minął 17 marca 2025, 12:00. Wadium: 300 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- Wadium
- 300 000 zł
- Termin składania ofert
- 17 marca 2025, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3991, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 lutego 2025
Termin ofert: 17 marca 2025 12:00 - Sprostowanie
06 marca 2025
Nowy termin: 11 kwietnia 2025 12:00Zmienia wersję 9af4e22d-596d-4f7c-8606-9b88b98fcb67-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
24 marca 2025
Nowy termin: 23 kwietnia 2025 09:00Zmienia wersję 8d92a5c9-2e6d-4d23-924f-bed70531994d-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
11 kwietnia 2025
Zmienia wersję ff4affda-1a52-4edc-80bf-2a2f93660917-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 lipca 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →