Bieżące utrzymanie i konserwacja ekranów akustycznych zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta Rzeszowa na rok 2026
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie i konserwacja ekranów akustycznych zlokalizowanych w granicach…”, wybierając ofertę wykonawcy BRUK-MAR F.H.U. Marcin Gąsior. Cena wybranej oferty: 947 100 zł.
- Cena wybranej oferty
- 947 100 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=203, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 listopada 2025
Termin ofert: 16 grudnia 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
10 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BRUK-MAR F.H.U. Marcin Gąsior (Rzeszów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 947 100,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem