Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 17531-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Modernizacja pięciu punktów pomiarowych zamontowanych na magistralach wodociągowych, zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, z podziałem na Zadania

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Modernizacja pięciu punktów pomiarowych zamontowanych na magistralach wodociągowych,…”. Termin składania ofert minął 24 lutego 2026, 10:45. Wadium: 40 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 996 665 zł
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
24 lutego 2026, 10:45
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 7 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Modernizacja pięciu punktów pomiarowych zamontowanych na magistralach wodociągowych, zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, z podziałem na Zadania.

  • 4

    RyzykoWadium: 40 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Modernizacja pięciu punktów pomiarowych zamontowanych na magistralach wodociągowych, zlokalizowanych na terenie m. st. Warszawy, z podziałem na Zadania

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

Dodatkowe kody CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

1. Wykonawca zobowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert, wadium w wysokości 40 000,00 złotych. Wadium musi obejmować cały okres związania ofertą. Szczegółowe informacje o wadium zawiera specyfikacja. 2. Wybrany wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy na sumę stanowiącą 5 % ceny całkowitej podanej w ofercie (z naliczonym podatkiem VAT). Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru wykonawcy w jednej lub w kilku formach. Szczegółowe informacje o zabezpieczeniu należytego wykonania zawiera specyfikacja. 3. Inne gwarancje, o których mowa w specyfikacji.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-02-24 10:45

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

1. Przedmiotowe zamówienie jest częścią większego zamówienia udzielanego w częściach. Każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania w ramach zamówienia udzielanego w częściach. Wartość części zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp. Wartość całości zamówienia przekracza kwotę określoną w przepisach, do których odsyła art. 3 ust. 1 ustawy Pzp.

szczegółowe określenie terminu realizacji zamówienia znajduje się w projekcie umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
996 665 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
641 195 zł2 862 581 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 221 387 zł
Źródło próbki
CPV 45233252· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
641 195 zł
Mediana
996 665 zł
Górny kwartyl
2 862 581 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.02.2026, 10:45. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 40 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.