Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora. DZPUCK.262.010.2025
Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą…”. Termin składania ofert minął 10 marca 2025, 10:00.
- Termin składania ofert
- 10 marca 2025, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
11 lutego 2025
Termin ofert: 10 marca 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
08 kwietnia 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą analizatora. DZPUCK.262.010.2025 |
| Główny Kod CPV | 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4 |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5 |
| Część nr LOT-0006 | Część nr 6 |
| Część nr LOT-0007 | Część nr 7 |
| Część nr LOT-0008 | Część nr 8 |
| Część nr LOT-0009 | Część nr 9 |
| Część nr LOT-0010 | Część nr 10 |
| Część nr LOT-0011 | Część nr 11 |
| Część nr LOT-0012 | Część nr 12 |
| Część nr LOT-0013 | Część nr 13 |
| Część nr LOT-0014 | Część nr 14 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.