Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    BIALMED SP. Z O.O.· Warszawa
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    CIRRO SP. Z O.O.· Białystok
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    ZARYS INTERNATIONAL SP. Z O.O.· Zabrze
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    BIALMED SP. Z O.O.· Warszawa
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    VYGON POLSKA SP. Z O.O.· Warszawa
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    ZARYS INTERNATIONAL SP. Z O.O.· Zabrze
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7
    KD MEDICAL POLSKA SP. Z O.O.· Czechowice-Dziedzice
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu UCK WUM

Zamawiający Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu UCK WUM”, wybierając 5 wykonawców. Złożono 19 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 kwietnia 2026

    Termin ofert: 12 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    19 ofert5 wykonawców
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

NIP

5220002529

Adres

ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Magazynu UCK WUM

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część LOT-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca

BIALMED SP. Z O.O., Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty

657 780 PLN

Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0001 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Część LOT-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca

CIRRO SP. Z O.O., Białystok (NIP: 5420201357)

Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty

568 450 PLN

Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0002 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Część LOT-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca

ZARYS INTERNATIONAL SP. Z O.O., Zabrze (NIP: 6481997718)

Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty

19 250 PLN

Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert

5

Część LOT-0003 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Część LOT-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca

BIALMED SP. Z O.O., Warszawa (NIP: 8490000039)

Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty

4 030 PLN

Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0004 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Część LOT-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca

VYGON POLSKA SP. Z O.O., Warszawa (NIP: 1130093549)

Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty

327 000 PLN

Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert

1

Część LOT-0005 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Część LOT-0006 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0006 – Wybrany wykonawca

ZARYS INTERNATIONAL SP. Z O.O., Zabrze (NIP: 6481997718)

Część LOT-0006 – Wartość wybranej oferty

61 200 PLN

Część LOT-0006 – Liczba złożonych ofert

4

Część LOT-0006 – Data wyboru wykonawcy

2026-08-05+02:00

Część LOT-0007 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część LOT-0007 – Wybrany wykonawca

KD MEDICAL POLSKA SP. Z O.O., Czechowice-Dziedzice (NIP: 7010272502)

Część LOT-0007 – Wartość wybranej oferty

100 260 PLN

Część LOT-0007 – Liczba złożonych ofert

2

Część LOT-0007 – Data wyboru wykonawcy

2026-07-24+02:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy.
  2. 2.
    Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium na przedmiotowe postępowanie.
  3. 3.
    Zamawiający nie żąda od Wykonawcy, którego oferta została wybrana wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
  4. 4.
    Przesłanki wykluczenia wykonawcy z postępowania: art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7, 8, 9 i 10 ustawy pzp oraz przepisy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Podstawy wykluczenia wykonawcy z postępowania zostały szczegółowo określone w Rozdziale VI SWZ.
  5. 5.
    O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia wymagań; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia wymagań; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia wymagań; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia wymagań.
  6. 6.
    Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć: oświadczenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki określone w SWZ, zwane dalej „JEDZ” oraz przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale VII SWZ.
  7. 7.
    Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ.
  8. 8.
    Dokumentem tymczasowo zastępującym podmiotowe środki dowodowe, o których mowa ust. 6 potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania, na dzień składania ofert, jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składane na druku formularza jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia „JEDZ”, sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem”, którego wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą. Dokumentem potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie okoliczności określonych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, jest oświadczenie, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą.
  9. 9.
    W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  10. 10.
    1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium na przedmiotowe postępowanie. 3. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy, którego oferta została wybrana wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Przesłanki wykluczenia wykonawcy z postępowania: art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt. 4, 7, 8, 9 i 10 ustawy pzp oraz przepisy ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833 /2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Podstawy wykluczenia wykonawcy z postępowania zostały szczegółowo określone w Rozdziale VI SWZ. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia wymagań; 2) do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia wymagań; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia wymagań; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia wymagań. 6. Wraz z ofertą Wykonawca zobowiązany jest złożyć: oświadczenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki określone w SWZ, zwane dalej „JEDZ” oraz przedmiotowe środki dowodowe określone w Rozdziale VII SWZ. 7. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ. 8. Dokumentem tymczasowo zastępującym podmiotowe środki dowodowe, o których mowa ust. 6 potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania, na dzień składania ofert, jest oświadczenie, którego treść odpowiada zakresowi oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składane na druku formularza jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia „JEDZ”, sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem”, którego wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą. Dokumentem potwierdzającym brak podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie okoliczności określonych w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, jest oświadczenie, którego wzór stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. Oświadczenie należy złożyć wraz z ofertą. 9. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 10. Dokumenty w języku obcym składane są wraz z tłumaczeniem na język polski. 11. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, tj. przy użyciu Platformy zakupowej „e-zamawiający”, zgodnie z informacją zawartą w Rozdziale II pkt. 4, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy dostępna jest po ww. adresem w zakładce „Baza Wiedzy”. 12. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 13. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować na adres e-mail: iod@uckwum.pl Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w Rozdziale XXII SWZ.
    Podstawa prawna:
    Dyrektywa 2014/24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
383 800 zł2 341 537 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 957 737 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
383 800 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 341 537 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Rejestr umów

19 umów z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 - Materiały medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.