Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2024-02-12 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Usługa kompleksowego sprzątania, czynności pomocniczych i transportu wewnętrznego

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Usługa kompleksowego sprzątania, czynności pomocniczych i transportu wewnętrznego”. Termin składania ofert minął 21 marca 2024, 12:00. Wadium: 750 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 12 lutego 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
750 000 zł
Termin składania ofert
21 marca 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

Miejscowość

Białystok

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Usługa kompleksowego sprzątania, czynności pomocniczych i transportu wewnętrznego

Główny Kod CPV

85112000-7 - Dodatkowe usługi szpitalne

Część nr LOT-0001

Usługa kompleksowego sprzątania, czynności pomocniczych i transportu wewnętrznego

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

750000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Zgodnie z Załącznikiem do SWZ "Wzór umowy"
A):Dokumenty wymagane na etapie składania ofert/wniosków:
Formularz ofertowo – cenowy,
Załącznik do formularza oferty (OPZ),
Jednolity europejski dokument zamówienia,
Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia,
Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – jeśli dotyczy,
Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby – jeśli dotyczy,
Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu wykonawcy.
Dokumenty składane na wezwanie zamawiającego:
Informacja z Krajowego Rejestru Karnego,
Informacja z odpowiedniego rejestru lub inny równoważny dokument - dotyczy podmiotów zagranicznych,
Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym,
Oświadczenie wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej,
Informacja z Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.
B): Ad. 5.1.12 Warunki udzielenia zamówienia
Części:
"Termin składania ofert: 2024-03-21+01:00 12:00:00+01:00"
"Informacje na temat publicznego otwarcia: Data/godzina: 2024-03-21+01:00 12:15:00+01:00"
Informacja "+01:00" przy dacie i godzinie składania o otwarcia ofert jest dodawana systemowo przez publikator i należny ją zignorować.
Rzeczywiste terminy to:
"Termin składania ofert: 2024-03-21, godzina: 12:00:00"
"Informacje na temat publicznego otwarcia: Data/godzina: 2024-03-21, godzina 12:15:00"
C): Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający stosować będzie kryterium: cena = 100%. Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert określony został w Rozdziale 21 SWZ.
D): Szczegółowy termin związania ofertą określony został w Rozdziale 16 SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.