Oporów – przyszłość z OZE
Zamawiający Gmina Oporów (Oporów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Oporów – przyszłość z OZE”. Termin składania ofert minął 13 lutego 2026, 12:00. Wadium: 13 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
- Wadium
- 13 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=557, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 stycznia 2026
Termin ofert: 10 lutego 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
06 lutego 2026
Nowy termin: 13 lutego 2026 12:00Zmienia wersję e26a528f-3255-4b4d-aa09-4acbd08bb9d4-02
- Sprostowanie
11 lutego 2026
Nowy termin: 18 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 81732fd1-6020-405f-a415-bf3e5886c9f7-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
16 lutego 2026
Nowy termin: 23 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 525dfb27-c775-42e6-bf01-911131e341d4-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
20 lutego 2026
Nowy termin: 27 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 0b3574e5-e990-4225-bc86-3f5e4112c035-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
30 czerwca 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i montaż 26 pomp ciepła, 9 kotłów na biomasę i 37 kolektorów słonecznych wraz z dokumentacją i nadzorem autorskim.
- 2
ZakresZamawiający dokonał podziału zamówienia na 3 części, potencjalni oferenci mogą składać oferty na jedną lub więcej części. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe opisy każdej z części zamówienia.
- 3
ZakresZamawiający wymaga użycia ekologicznego papieru do dokumentacji i preferuje pojazdy OZE do realizacji zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | GMINA OPORÓW |
| Miejscowość | Oporów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Oporów – przyszłość z OZE |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09300000 |
| Dodatkowe kody CPV | 42511110-5 - Pompy grzewcze; 44621200-1 - Kotły grzewcze; 09331100-9 - Kolektory słoneczne do produkcji ciepła; 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania; 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne; 45331000; 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach; 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne; 45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne; 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 6 000 zł. Wadium należy wnieść przed terminem składania ofert. Wadium w pieniądzu powinno znajdować się na rachunku Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-13 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.