Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego
Zamawiający Muzeum Wojska Polskiego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego”. Termin składania ofert minął 8 stycznia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 553 800 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
26 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 10:00 - Sprostowanie
07 stycznia 2026
Nowy termin: 13 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 90b5569d-a703-47f9-8b3b-ebf88dc09e4d-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
12 stycznia 2026
Nowy termin: 15 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję f8e96f66-3f29-45eb-9873-fa69ff4b675f-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 sierpnia 2026
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego |
| Główny Kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Część nr LOT-0001 | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej obejmująca następujące obiekty: Pawilon Południowy, budynki nr 5, 6, 82, budynek nr 26 (kaplica), budynek nr 1 oraz toalety przy parkingu autobusowym |
| Część nr LOT-0002 | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Katyńskiego – Oddziału Martyrologicznego Muzeum Wojska Polskiego |
| Część nr LOT-0003 | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie |
| Część nr LOT-0004 | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.