- Umowa zawartaCzęść 1Zakłady Usługowe "Centrum - Usługa" sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty784 740 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Zakłady Usługowe "Centrum - Usługa" sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty107 671 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Spółdzielnia "Dozór" w Gnieźnie· GnieznoCena wybranej oferty208 274 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Cleaner sp. z o.o.· ŁódźCena wybranej oferty119 173 zł
Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego
Zamawiający Muzeum Wojska Polskiego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 219 858 zł.
- Łączna wartość ofert
- 1 219 858 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 grudnia 2025
Termin ofert: 8 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
07 stycznia 2026
Nowy termin: 13 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 90b5569d-a703-47f9-8b3b-ebf88dc09e4d-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
12 stycznia 2026
Nowy termin: 15 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję f8e96f66-3f29-45eb-9873-fa69ff4b675f-02
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 sierpnia 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 3 wykonawców: Zakłady Usługowe "Centrum - Usługa" sp. z o.o. (Warszawa), Spółdzielnia "Dozór" w Gnieźnie (Gniezno) oraz Cleaner sp. z o.o. (Łódź).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 219 858,19 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO |
| NIP | 7010053504 |
| Adres | ul. Aleje Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługi sprzątania w obiektach Muzeum Wojska Polskiego |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| Dodatkowe kody CPV | 90919200-4 - Usługi sprzątania biur |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Zakłady Usługowe "Centrum - Usługa" sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5270204123) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 784 740 PLN |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Zakłady Usługowe "Centrum - Usługa" sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5270204123) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 107 671 PLN |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Spółdzielnia "Dozór" w Gnieźnie, Gniezno (NIP: 7840041571) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 208 274 PLN |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Cleaner sp. z o.o., Łódź (NIP: 7251840586) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 119 173 PLN |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.