Konsorcjum, pozostali wykonawcy: NDI SOPOT S.A.
Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie
Zamawiający Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie”, wybierając 8 wykonawców. Cena wybranej oferty: 1 515 891 161 zł.
- Cena wybranej oferty
- 1 515 891 161 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 lipca 2025
Termin ofert: 7 sierpnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 lipca 2025
Zmienia wersję 437984-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 lipca 2025
Nowy termin: 28 sierpnia 2025 10:00Zmienia wersję 442890-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 sierpnia 2025
Nowy termin: 11 września 2025 10:00Zmienia wersję 496793-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 września 2025
Nowy termin: 15 września 2025 10:30Zmienia wersję 549411-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
23 grudnia 2025
8 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 8 wykonawców: NDI S.A. (Sopot), ZAB-BUD Sp. z o.o. (Warszawa), Warbud S.A. (Warszawa), Doraco sp. z o.o. (wcześniej: Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.) (Gdańsk), PRK 7 Nieruchomości sp. z o.o. (Warszawa) oraz 3 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 515 891 161,21 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Muzeum Powstania Warszawskiego |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie |
| Główny Kod CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków |
| Część nr LOT-0001 | Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.