Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-07-07 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie

Zamawiający Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie”. Termin składania ofert minął 7 sierpnia 2025, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Muzeum Powstania WarszawskiegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 lipca 2025
Termin składania ofert
7 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Muzeum Powstania Warszawskiego

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie

Główny Kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

Część nr LOT-0001

Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Szczegółowe informacje znajdują się w dokumentacji postępowania - SWZ dostępnej na stronie internetowej/platformie prowadzonego postępowania.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Warunki udziału w postępowaniu oraz podstawy odrzucenia oferty zostały określone w dokumentacji postępowania dostępnej na stronie internetowej/platformie prowadzonego postępowania.
Warunki udziału w postępowaniu oraz podstawy odrzucenia oferty zostały określone w dokumentach postępowania dostępnych na stronie internetowej/platformie prowadzonego postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 94 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 306 zł2 830 980 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 532 674 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
298 306 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 830 980 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.