Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki
Zamawiający Gmina Żarki (Żarki, Śląskie) prowadził postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki”. Termin składania ofert minął 9 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 stycznia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 listopada 2025
Termin ofert: 9 grudnia 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 grudnia 2025
Nowy termin: 11 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 728473-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 grudnia 2025
Nowy termin: 29 grudnia 2025 10:00Zmienia wersję 808700-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 grudnia 2025
Nowy termin: 9 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 823342-2025
- Sprostowanie
08 stycznia 2026
Nowy termin: 19 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 857975-2025
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Żarki, w tym z nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych oraz PSZOK.
- 2
ZakresSzczegółowy zakres obowiązków i wymagań znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą należy dokładnie przeanalizować.
- 3
ZakresOprócz odbioru z nieruchomości, usługa obejmuje również odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) oraz punktów zbierania odpadów niebezpiecznych.
- 4
ZakresWykonawca będzie odpowiedzialny za odbiór odpadów z różnych typów nieruchomości, włączając w to zabudowę jednorodzinną, wielolokalową oraz obiekty rekreacyjne.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Żarki |
| Miejscowość | Żarki |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Żarki |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 100000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.