Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4
Zamawiający Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6327, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 czerwca 2025
Termin ofert: 11 lipca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
04 lipca 2025
Nowy termin: 14 lipca 2025 12:00Zmienia wersję 373115-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
26 września 2025
2 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Zmiana umowyBieżące
23 grudnia 2025
2 wykonawcówZmienia wersję 631545-2025
- Zmiana umowy
31 grudnia 2025
2 wykonawcówZmienia wersję 631545-2025
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana umowy
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna |
| Miejscowość | Zawada 26 |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4 |
| Główny Kod CPV | 50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych |
| Część nr LOT-0001 | Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4 PAKIET A |
| Część nr LOT-0002 | Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4 PAKIET B |
| Część nr LOT-0003 | Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 4 PAKIET C |
Sekcja 3Informacje dodatkowe
Planowane terminy postoju bloku nr 4:
Rozpoczęcie - 20.09.2025 Zakończenie - 18.12.2025
Remont bloku nr 4 potrwa 90 dni
W zakresie remontu przewiduje się:
W zakresie remontu przewiduje się:
a.) Prace przygotowawcze od odstawienia bloku do rozpoczęcia realizacji prac – około 12 dni
b.) Zakres prac wg SWZ, pakiet A – 50 dni (zamknięcie układu ciśnieniowego do prób wodnych)
c.) Czas trwania prób wodnych – około 4 dni,
d.) Czas na naprawy po próbach wodnych – około 4 dni
e.) Odbiory, przygotowanie do uruchomienia – 4 dni
Planowane terminy postoju bloku nr 4:
Rozpoczęcie - 20.09.2025 Zakończenie - 18.12.2025
Remont bloku nr 4 potrwa 90 dni
W zakresie remontu przewiduje się:
a.) Prace przygotowawcze od odstawienia bloku do rozpoczęcia realizacji prac – około 12 dni
b.) Zakres prac wg SWZ, pakiet A – 50 dni (zamknięcie układu ciśnieniowego do prób wodnych)
c.) Czas trwania prób wodnych – około 4 dni,
d.) Czas na naprawy po próbach wodnych – około 4 dni
e.) Odbiory, przygotowanie do uruchomienia – 4 dni
Planowane terminy postoju bloku nr 4:
Rozpoczęcie - 20.09.2025 Zakończenie - 18.12.2025
Remont bloku nr 4 potrwa 90 dni
W zakresie remontu przewiduje się:
a.) Prace przygotowawcze od odstawienia bloku do rozpoczęcia realizacji prac – około 12 dni
b.) Zakres prac wg SWZ, pakiet A – 50 dni (zamknięcie układu ciśnieniowego do prób wodnych)
c.) Czas trwania prób wodnych – około 4 dni,
d.) Czas na naprawy po próbach wodnych – około 4 dni
e.) Odbiory, przygotowanie do uruchomienia – 4 dni
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →