Integracja i rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – dostawy sprzętu informatycznego oraz licencje
Zamawiający 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Integracja i rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach…”. Termin składania ofert minął 12 lutego 2026, 08:00. Planowany budżet: 731 824 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 731 824 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 12 lutego 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=610, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 grudnia 2025
Termin ofert: 23 stycznia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 grudnia 2025
Zmienia wersję 849742-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 stycznia 2026
Nowy termin: 28 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 859400-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 stycznia 2026
Nowy termin: 5 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 21347-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 lutego 2026
Nowy termin: 10 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 59132-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
05 lutego 2026
Nowy termin: 12 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 72407-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
06 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych dla 5 WSZK w Krakowie, obejmująca dostawę sprzętu IT i licencji, podzielona na 3 części: licencje VMware, serwer Dell PowerEdge R660 (lub równoważny) i macierz dyskowa IBM Storage FlashSystem 5300 (lub równoważny).
- 2
RyzykoKluczowe wymagania to dostarczenie rozwiązań równoważnych lub lepszych niż wskazane w specyfikacji (VMware vSphere 8, Dell PowerEdge R660, IBM Storage FlashSystem 5300). Należy dokładnie zapoznać się z załącznikami do SWZ, które definiują szczegółowe wymagania.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert jest cena. Wzór umowy stanowi załącznik do SWZ i należy się z nim zapoznać.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w Krakowie |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Integracja i rozbudowa systemów informatycznych na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – dostawy sprzętu informatycznego oraz licencje |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne |
| Dodatkowe kody CPV | 48820000-2 - Serwery; 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 731 824 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-12 08:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →