Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Badaniami Klinicznymi
Zamawiający 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Badaniami Klinicznymi”. Termin składania ofert minął 11 lutego 2026, 08:00. Planowany budżet: 3 490 250 zł. Wadium: 1 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 3 490 250 zł
- Wadium
- 1 zł
- Termin składania ofert
- 11 lutego 2026, 08:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=613, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 stycznia 2026
Termin ofert: 23 stycznia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 stycznia 2026
Nowy termin: 29 stycznia 2026 08:00Zmienia wersję 2085-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 stycznia 2026
Nowy termin: 2 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 46156-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 lutego 2026
Nowy termin: 11 lutego 2026 08:00Zmienia wersję 50859-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
06 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 20.02.2026 – 27.03.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Badaniami Klinicznymi.
- 4
RyzykoWadium: 1 PLN.
- 5
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 3 490 250,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem