Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zakup usługi przesyłania danych w technologii satelitarnej
Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup usługi przesyłania danych w technologii satelitarnej”. Termin składania ofert minął 9 marca 2026, 09:30. Wadium: 100 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 9 marca 2026, 09:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
05 lutego 2026
Termin ofert: 9 marca 2026 09:30 - Sprostowanie
03 marca 2026
Nowy termin: 17 marca 2026 09:30Zmienia wersję 84778-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 marca 2026
Zmienia wersję 146707-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
16 marca 2026
Nowy termin: 24 marca 2026 09:30Zmienia wersję 163214-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 marca 2026
Nowy termin: 31 marca 2026 09:30Zmienia wersję 179425-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup usługi przesyłania danych w technologii satelitarnej na okres 36 miesięcy.
- 2
ZakresWykonawca musi złożyć wraz z ofertą wymagane oświadczenia dotyczące sankcji wobec Rosji i Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ).
- 3
ZakresZamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku nieprzyznania środków na realizację zamówienia lub wystąpienia okoliczności uniemożliwiających dalsze prowadzenie postępowania.
- 4
KryteriaKryterium oceny ofert jest cena.
- 5
RyzykoWymagane jest wniesienie wadium w wysokości 100 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | KOMENDA GŁÓWNA POLICJI |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup usługi przesyłania danych w technologii satelitarnej |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72318000-7 - Usługi przesyłu danych |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Przystępując do przetargu, Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium, zaznaczając cel wpłaty, w wysokości: 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-09 09:30 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą środków dowodowych.
- 2.Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ).
- 3.Oświadczenie składane na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ).
- 4.Zamawiający przed wyborem oferty zweryfikuje Wykonawców na liście sankcyjnej pod adresem https://www.gov.pl/web/mswia/lista-osob-i-podmiotow-objetych-sankcjami
- 5.Wypełniony na Platformie zakupowej Formularz ofertowy.
- 6.JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →