Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 595587-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW

Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 10:30.

Otwórz na TED
Zamawiający: Komenda Główna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Termin składania ofert
21 września 2026, 10:30
17d 12h
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 298 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 10:30.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 32 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

KOMENDA GŁÓWNA POLICJI

NIP

5213172762

Adres

ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup pojazdów typu Mała Więźniarka MW

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34114200-1 - Radiowozy policyjne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wymagane (szczegóły w dokumentacji)

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-21 09:30

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:
  2. 1.
    1 szczegółowy opis oferowanego przedmiotu zamówienia potwierdzający spełnienie wszystkich wymagań technicznych dla pojazdu bazowego określonych w pkt 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9 oraz 1.10 Opisu Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ,
  3. 1.
    2 kopia dokumentu (katalog, cennik itp.) zawierającego informacje o handlowej wersji wyposażenia oferowanego pojazdu bazowego,
  4. 1.
    3 kopia świadectwa zgodności WE pojazdu bazowego lub kopia świadectwa homologacji pojazdu bazowego wraz z zaznaczeniem danych znajdujących się w świadectwie zgodności WE pojazdu bazowego. Zamawiający informuje, że dołączona do oferty kopia świadectwa zgodności WE pojazdu bazowego musi być sporządzona zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. W przypadku braku możliwości przedstawienia powyższego dokumentu dla pojazdu bazowego już wyprodukowanego posiadającego nr VIN, Zamawiający dopuszcza przedstawienie dokumentu wystawionego przez komórkę homologacyjną producenta pojazdu bazowego, podpisanego przez osobę uprawnioną do reprezentowania producenta pojazdu bazowego, który to dokument musi zawierać wszystkie dane przewidziane do umieszczenia w świadectwie zgodności WE pojazdu, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
  5. 1.
    4 wykaz (nazwa, adres i nr telefonu) autoryzowanych stacji obsługi pojazdów. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę, co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi pojazdów w każdym województwie. W przypadku województwa mazowieckiego dodatkowo wymagane jest wskazanie co najmniej jednej autoryzowanej stacji obsługi na terenie Warszawy lub w powiatach ościennych. Zamawiający dopuści brak stacji obsługi w województwie świętokrzyskim, lecz w takim przypadku Wykonawca musi wskazać najbliższe autoryzowane stacje obsługi w województwach ościennych,
  6. 1.
    5 wykaz (nazwa, adres, nr telefonu) stacji obsługi na terenie Polski wykonujących przeglądy okresowe oraz naprawy w ramach gwarancji w zakresie zabudowy i wyposażenia pojazdu.
  7. 2.
    Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
  8. 3.
    Przepisu z art. 107 ust. 2 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
  9. 4.
    Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
  10. 5.
    Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ).
  11. 6.
    Oświadczenie składane na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ).
  12. 7.
    Oświadczenie RODO - w formularzu ofertowym wypełnianym na platformie zakupowej
  13. 8.
    JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA
  14. 9.
    Formularz ofertowy (wypełnia się na Platformie)
    V. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie żądał od wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę dokumentów określonych w rozdz. XI SWZ (dotyczy wykonawców oraz odpowiednio wykonawców występujących wspólnie, podmiotów trzecich), w tym: odpisu z właściwego rejestru lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne; informacji z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114200-1Radiowozy policyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 298 zł
Próbka: 104 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 345 zł1 184 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
885 408 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
299 345 zł
Mediana
551 298 zł
Górny kwartyl
1 184 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 21.09.2026, 10:30. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Komenda Główna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114200-1 - Radiowozy policyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.