Framework contract for the provision of business consultancy and expertise related to EUROSUR
Zamawiający European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) (Warsaw) prowadził postępowanie „Framework contract for the provision of business consultancy and expertise related to…”. Termin składania ofert minął 19 stycznia 2026, 16:00. Planowany budżet: 7 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 7 000 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 19 stycznia 2026, 16:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=8745, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 listopada 2025
Termin ofert: 7 stycznia 2026 16:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
16 grudnia 2025
Nowy termin: 19 stycznia 2026 16:00Zmienia wersję 098b08b7-561c-4f62-ba3b-02ebb343ea85-01
- Wynik: wybrano wykonawców
14 sierpnia 2026
10 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradczych związanych z wdrożeniem EUROSUR, zarówno w siedzibie zamawiającego (intramuros), jak i poza nią (extramuros). Celem jest poprawa wymiany informacji i współpracy operacyjnej w ramach Europejskiej Straży Granicznej i Przybrzeżnej.
- 2
ZakresZamawiającym jest Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej (FRONTEX) z siedzibą w Warszawie.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 7 000 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | European Border and Coast Guard Agency (FRONTEX) |
| Miejscowość | Warsaw |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Framework contract for the provision of business consultancy and expertise related to EUROSUR |
| Główny Kod CPV | 79400000-8 - Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne |
| Część nr LOT-0001 | Framework contract for the provision of business consultancy and expertise related to EUROSUR |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →