Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 3
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 3”, wybierając ofertę wykonawcy Web-Profit Maciej Kuźlik. Cena wybranej oferty: 159 523 zł.
- Cena wybranej oferty
- 159 523 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=230, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 września 2025
Termin ofert: 28 października 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
15 grudnia 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Web-Profit Maciej Kuźlik (Piekary Śląskie).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 159 523,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Komenda Wojewódzka Policji w Opolu |
| Miejscowość | Opole |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część 3 |
| Główny Kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| Część nr LOT-0001 | Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego - część 3 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.