Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Utrzymanie zieleni parkowej Dzielnicy Ursynów - z podziałem na zadania: Zadanie 1. Park im. R. Kozłowskiego, Zadanie 2. Park im. Jana Pawła II, Zadanie 3. Park Polskich Wynalazców.
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Utrzymanie zieleni parkowej Dzielnicy Ursynów - z podziałem na zadania: Zadanie 1. Park…”. Termin składania ofert minął 7 stycznia 2026, 10:00. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 7 stycznia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=657, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 grudnia 2025
Termin ofert: 5 stycznia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 grudnia 2025
Nowy termin: 7 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 811406-2025
- Sprostowanie
23 grudnia 2025
Nowy termin: 9 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 825881-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 stycznia 2026
Nowy termin: 16 stycznia 2026 10:00Zmienia wersję 857754-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 marca 2026
14 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 maja 2026
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Ursynów |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Utrzymanie zieleni parkowej Dzielnicy Ursynów - z podziałem na zadania: Zadanie 1. Park im. R. Kozłowskiego, Zadanie 2. Park im. Jana Pawła II, Zadanie 3. Park Polskich Wynalazców. |
| Główny Kod CPV | 77313000-7 - Usługi utrzymania parków |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1. Park im. R. Kozłowskiego |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie 2. Park im. Jana Pawła II |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie 3. Park Polskich Wynalazców |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 40000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Informujemy, że na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 r. poz. 928) w Urzędzie m.st. Warszawy obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych wprowadzona zarządzeniem nr 1542/2024 Prezydenta m.st. Warszawy z 13 września 2024 r. w sprawie wprowadzenia Procedury zgłoszeń wewnętrznych w Urzędzie m.st. Warszawy.
W związku z Procedurą, mają Państwo prawo zgłoszenia naruszenia prawa polegającego na działaniu lub zaniechaniu niezgodnym z prawem lub mającym na celu obejście prawa, we wszystkich dziedzinach wskazanych w art. 3 ust. 1 ustawy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →