Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
113 418 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 5
    BM SERWIS BARTŁOMIEJ MYSZAK· Warszawa
    Cena wybranej oferty
    68 142 zł
  2. Umowa zawarta
    Część 12
    AQUAPOLTECH ŁUKASZ KOPAŃSKI· OSTRÓDA
    Cena wybranej oferty
    45 276 zł
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa niezbędnych zasobów na potrzeby realizowania zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

Zamawiający Powiat Płoński (Płońsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa niezbędnych zasobów na potrzeby realizowania zadań ochrony ludności i obrony…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 113 418 zł.

Zamawiający: Powiat PłońskiPłońsk, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 8 stycznia 2026
Łączna wartość ofert
113 418 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 2 wykonawców: BM SERWIS BARTŁOMIEJ MYSZAK (Warszawa) oraz AQUAPOLTECH ŁUKASZ KOPAŃSKI (OSTRÓDA).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 113 418,30 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Powiat Płoński

Miejscowość

Płońsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa niezbędnych zasobów na potrzeby realizowania zadań ochrony ludności i obrony cywilnej

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  2. 2.
    Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części.
    CZĘŚĆ 1: Dostawa narzędzi ogólnobudowlanych i wyposażenia BHP
    CZĘŚĆ 2: Dostawa sprzętu do działań kryzysowych wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 3: Dostawa wyposażenia do zakwaterowania awaryjnego
    CZĘŚĆ 4: Dostawa promienników olejowych i klimatyzatorów przenośnych wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 5: Dostawa regałów wraz z montażem
    CZĘŚĆ 6: Dostawa stołów polowych
    CZĘŚĆ 7: Dostawa radiotelefonów z zasilaczem i anteną wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 8: Dostawa latarek i radiów ze wspomaganiem zasilania wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 9: Dostawa mobilnej stacji ładowania wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 10: Dostawa miernika promieniowania wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 11: Dostawa łodzi z przyczepą i silnikiem wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 12: Dostawa aeratorów wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 13: Dostawa wyposażenia medycznego
    CZĘŚĆ 14 : Dostawa maski z filtropochłaniaczem
    CZĘŚĆ 15: Dostawa termosów transportowych i chochli
    CZĘŚĆ 16: Dostawa telefonów satelitarnych i radiów CB wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 17: Dostawa wózka widłowego paletowego z masztem wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 18: Dostawa suszarki i myjki do masek gazoszczelnych wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 19: Dostawa zbiornika na paliwo i wodę pitną wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 20: Dostawa kompresora z magazynem powietrza wraz z uruchomieniem
    CZĘŚĆ 21: Dostawa kamery termowizyjnej wraz z uruchomieniem
  3. 2.
    Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca może złożyć jedną ofertę obejmującą jedną część lub dowolnie wybraną liczbę części zamówienia.
  4. 3.
    Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach części. Wykonawca ma obowiązek dostarczyć cały asortyment składający się na daną część zamówienia.
  5. 4.
    Wszystkie zapisy SWZ jednakowo dotyczą wszystkich części zamówienia chyba, że w postanowieniach SWZ lub załączników do niej zostały określone odmienne zapisy dla poszczególnych części.
    5. Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp (JEDZ) składa każdy z Wykonawców wraz z ofertą, Zamawiający bada oświadczenie Wykonawcy, którego oferta został najwyżej oceniona
  6. 6.
    Wykonawca do oferty ( wg wzoru- formularz oferty cenowej stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ- zmieniony) zobowiązany jest dołączyć:
  7. 1)
    Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówień (dalej: JEDZ) oświadczenie w postaci Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym – załącznik nr 2 do SWZ,
  8. 2)
    Pełnomocnictwo – jeśli dotyczy,
  9. 3)
    odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania lub w przypadku gdy Zamawiający może ww. dokumenty pozyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych wskazanie w Formularzu oferty cenowej danych umożliwiających dostęp do tych dokumentów.
  10. 4)
    Oświadczenie, potwierdzające, ze Wykonawca nie jest objęty zakazem udzieleniu mu zamówienia, o którym mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady UE 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających, (rozdział VIII pkt 3 SWZ wg wzoru załącznik nr 7 do SWZ- po zmianie).
    Treść załącznika nr 4 do SWZ otrzymuje brzmienie załącznika nr 4 do SWZ- zmieniony
    Treść załącznika nr 7 do SWZ otrzymuje brzmienie załącznika nr 7 do SWZ-po zmianie
  11. 7.
    Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona na podstawie art. 126 ust. 1 do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, w celu wykazania braku podstaw wykluczenia (określonych przez Zamawiającego w rozdziale VIII SWZ) i spełniania warunków udziału w postępowaniu następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień ich złożenia):
  12. 1)
    Oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. – wzór załącznik nr 5 do SWZ,
  13. 2)
    informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem w zakresie:
    a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp,
    b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
  14. 3)
    oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (JEDZ) – wzór załącznik nr 6 do SWZ
  15. 8.
    Na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający wykluczy:
  16. 1)
    Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  17. 2)
    Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2025 r. poz. 644 tj.) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
  18. 3)
    Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2023 r. poz. 120 - tj. ze zm.), jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
    Przesłanka wykluczenia na podstawie art.7 ust.1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zawarta jest w Części III JEDZ-a Podstawy wykluczenia, D- inne podstawy wykluczenia, które mogą być przewidziane w przepisach krajowych państwa członkowskiego instytucji zamawiającej lub podmiotu zamawiającego.
  19. 9.
    Zamawiający informuje, że na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków
    ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym Rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany Rozporządzenia (UE) Nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie nie udzieli zamówień publicznych objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10
    lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: 1) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; 2) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub
  20. 3)
    osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w pkt 1) lub 2) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. W celu potwierdzenia tego warunku, Wykonawca zobowiązany będzie złożyć wraz z ofertą oświadczenie, o tym, że Wykonawca nie jest objęty zakazem udzielenia mu zamówienia, o którym mowa w art. 5 k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 (wg Załącznika nr 7 do SWZ- po zmianie)
  21. 10.
    Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie, nie zostaną mu przyznane, możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Płoński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płońsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 113 418 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 - Wyposażenie różne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BM SERWIS BARTŁOMIEJ MYSZAK (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.