Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-12-05 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Agencyjna sprzedaż biletów

Zamawiający Polregio S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Agencyjna sprzedaż biletów”. Termin składania ofert minął 5 stycznia 2026, 12:00. Wadium: 7000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polregio S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 5 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
7000 zł
Termin składania ofert
5 stycznia 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest agencyjna sprzedaż biletów POLREGIO S.A. w 20 lokalizacjach (oddzielne zadania).

  • 2

    ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (lokale, godziny otwarcia kas) znajduje się w załącznikach do SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

POLREGIO S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Agencyjna sprzedaż biletów

Główny Kod CPV

63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

Część nr LOT-0001

Zadanie nr 1 - Inowrocław

Część nr LOT-0002

Zadanie nr 2 - Mogilno

Część nr LOT-0003

Zadanie nr 3 - Solec Kujawski

Część nr LOT-0004

Zadanie nr 4 - Toruń Główny

Część nr LOT-0005

Zadanie nr 5 - Toruń Wschodni

Część nr LOT-0006

Zadanie nr 6 - Chojnice

Część nr LOT-0007

Zadanie nr 7 - Hel

Część nr LOT-0008

Zadanie nr 8 - Pruszcz Gdański

Część nr LOT-0009

Zadanie nr 9 - Puck

Część nr LOT-0010

Zadanie nr 10 - Słupsk

Część nr LOT-0011

Zadanie nr 11 - Tczew

Część nr LOT-0012

Zadanie nr 12 - Władysławowo

Część nr LOT-0013

Zadanie nr 13 - Jędrzejów

Część nr LOT-0014

Zadanie nr 14 - Sędziszów

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

7000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe


1. O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunek udziału w postępowaniu.

2. Wykluczeniu z postępowania podlegają Wykonawcy:
1) wobec których zachodzą okoliczności określone w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, z wyłączeniem art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h) ustawy Pzp, art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp,
2) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 r. poz. 514),
3) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1);

3. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu:
1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie.
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie.
3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa wymagania w tym zakresie.
4) Zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed terminem składania ofert (a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy to w tym okresie) należycie wykonał lub wykonuje co najmniej jedną umowę dotyczącą usługi agencyjnej sprzedaży biletów, której czas realizacji obejmował/obejmuje okres co najmniej 5 miesięcy - dotyczy każdego Zadania.
W przypadku umów niezakończonych Zamawiający weźmie pod uwagę wyłącznie czas realizacji danej umowy w części faktycznie i należycie zrealizowanej.
W przypadku, gdy Wykonawca składa ofertę na więcej niż jedno Zadanie, Zamawiający dopuszcza możliwość przedłożenia przez Wykonawcę tej samej umowy do więcej niż jednego Zadania.
Ocena spełniania warunku określonego przez Zamawiającego zostanie dokonana według formuły „spełnia/nie spełnia” na podstawie dokumentów określonych w SWZ.

4. Przed złożeniem oferty Wykonawca może dokonać wizji lokalnej poprzez dostęp do lokali kasowych, którymi dysponuje Zamawiający na podstawie umowy najmu z właścicielem danego lokalu. Szczegóły dotyczące wizji lokalnej zostały opisane w Rozdziale III SWZ.

5. Postępowanie podzielone jest na 59 części (Zadania). Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub więcej Zadań, przy czym maksymalna liczba Zadań, na które Wykonawca może złożyć ofertę to 59.

6. Termin związania oferta upływa w dniu 2026-04-04

7. Termin otwarcia ofert 2026-01-05 godz. 12:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63512000-1Usługi sprzedaży biletów podróżnych…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →